Wpis z mikrobloga

Dzień dobry wszystkim spod tagu #alkoholizm. Minie niebawem 10 tygodni od kiedy odstawiłem a-----l i zacząłem żyć nowym, zdrowszym trybem życia.

Czuje się świetnie, lepsze odzywianie również przynosi efekty, ważę 15kg mniej niż w momencie rozpoczęcia przemian. Polecam uczucie przy którym wstajesz trzeźwy, robisz zdrowe pyszne śniadanie, jedziesz do pracy, jesz drugie śniadanie i smaczny lunch, wracasz, masz czas na wszystko, lekka kolacja i zero alkoholu. Dzisiaj jest dobry dzień na to żeby coś zmienić, więc jeśli to czytasz i się zastanawiasz to nie wahaj się i zacznij od dziś :)
Ja też nie wyobrażalem sobie codzienności bez alko i bez w----------a jak szalony... I od tego dnia w którym w siebie uwierzyłem minęło właśnie 10 tygodni.

Jeśli masz pytania, chcesz po ludzku pogadać, zapraszam na priv. Dobrego weekendu!

#trzezwydoktor #a-----l #redukcja #dieta
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dr_hans_trautmann: Zajebiście Mirku, oby tak dalej - trzymam kciuki! Mi właśnie 2 tygodnie pyknęły bez alkojointów i fajek, wcześniej leciałem praktycznie codziennie ze 2 lata pewnie. Pierwsze pare dni były ciężkie, szczególnie wieczorami ta chrapka żeby sobie z---------ć czteropaka do poduchy była okrutna ale teraz już mnie nie ciągnie. Trzymaj się bracie! :)
  • Odpowiedz