Wpis z mikrobloga

@Homodoctus ale takiego RIBa? ( _) Przecież to musiałeś nieźle uderzyć, te łodzie są trwałe i mają sztywne dno, służby ich używają na jeziorach, policja, WOPR, MWOPR... Czy raczej taką łódkę pontonowa z allegro? xD

Edit. Tak czy siak, smuteczek, szkoda łódki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Tryggvason bardzo mi miło, tez czasami widze twoje szamki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja żegluje od małego gowniaka i przymierzam się właśnie do sternika motorowodnego, ale przez to, ze pływam to ciężko mi się wstrzelić w kursy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Tryggvason oj teraz trochę mi się w życiu zakotłowało i mniej żarełka wrzucam ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ale mimo wszystko dzięki! Miło ʕʔ

Ja też pływam od małego ale dopiero teraz, po tylu latach nad jeziorami zrobiłam sobie tego sternika. Jeszcze się na patent żeglarski przymierzam, ale to w następnym sezonie. Teraz nie mam juz czasu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
sooo cuuuute ()

Plywalem pare lat temu Baylinerem 185 po Lake Tahoe i z 10 lat temu jakims Senatorem (nie pamietam modelu) na Lake Taupo na NZ

sswietna rzecz ale jakos nigdy nie mialem wystarczajaco zbytecznej kasy zeby kupic sobie swoja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Homodoctus wiesz, tu silnik nie jest za duży, zaburtowy, 20kM, ale i tak fajnie idzie taką łódeczka pośmigać ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Ostatnio leciałam sobie taką 230kM (ʘʘ). Jezu, co za bydle. W oczach jednocześnie przerażenie i fascynacja ¯_(ツ)_/¯.
@pheroni: te duze lodzie maja w sobie cos niezwyklego :)
najwieksza "lodka" jaka kiedykolwiek prowadzilem to byl stary wycofany juz ze sluzby w UK LCVP Landing Craft :D
Plywanie takim czyms to jak gra w szachy :) Musisz przewidziec wszystko na 10min w przod :D