Wpis z mikrobloga

Za miesiąc idziemy z moim #rozowypasek na #slub, a ona już musi mieć sukienkę xD. Od tygodnia przegląda różne strony i z moją pomocą zostały dwie i ja już nie wiem, co jej doradzić.

Która z tych dwóch sukienek będzie lepsza? Cena pierwszej to 400 zł, a drugiej 350 zł, więc jest to aspekt pomijalny. Pomóżcie mi, bo ja już nie mogę słuchać jej jęczenia.

#logikarozowychpaskow #kiciochpyta #moda #modadamska #wesele
Pobierz zemsta_przegrywa - Za miesiąc idziemy z moim #rozowypasek na #slub, a ona już musi mi...
źródło: comment_EH7uZ0WYUyHXEwaSL67AKgxi7mkDaAYE.jpg

Która lepsza?

  • Pierwsza 28.7% (1060)
  • Druga 71.3% (2635)

Oddanych głosów: 3695

  • 119
ehhh. po pierwszych kilku odpowiedziach opa widać, że to marnej jakości bait... większość mu mówi, że biały kolor sukienki jest nieodpowiedni, a on pisze z durnym uśmieszkiem, że to jakieś wiejskie tradycje i #!$%@?.. mając w dupie rady o które sam prosi ;]
@zemsta_przegrywa: szanuję za ten b8 i za konsekwencje w odpisywaniu i trollowaniu oburzonych wykopków. Ja jakiś czas temu wrzuciłem koziorożca alpejskiego i podpisałem, że spotkałem go w drodze na giewont i ludzie pisali, że to kozica i prawie nikt się nie zorientował :D Okazuje się, że potrzeba znacznie mniej żeby wykopki złapały zarzutkę i się bulwersowały :D
tak samo jak zasady savoir-vivre'u mówią, że goście nie powinni zdejmować marynarki na weselu, a 99% Januszu i tak ściąga


@zemsta_przegrywa: za tydzien ide na wesele i moja rozowa mowi zebym zabral dwie koszule w razie jak cos sie wyleje,ubrudzi itd to mowie ze biala mam jeszcze jedna ( wychudlem i malo rzeczy na mnie pasuje ) tyle ze ona tez moze byc nieco za duza ale pod marynarka noe bedzie