Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, miałam bardzo dziwną sytuację wczoraj. Poszłam wieczorem się kąpać i jak sobie klapnęłam do wanny i zaczęłam się polewać wodą, to zaczęłam mieć mroczki najpierw na lewym oku, a po chwili na prawym. Potem zrobiło mi się biało przed oczami, lekkie mdłości i ból głowy. Szybko się wymyłam i wyszłam.
Nie myłam się pod gorącą wodą, raczej letnią.

Usiadłam na kanapie i wszystkie objawy przeszły, ale czułam się trochę jakbym była w innym świecie. Po paru minutach przeszło i to, więc poszłam zrobić kolację. Zjadłam i położyłam się do łóżeczka z serialem. W pewnym momencie chciałam się podrapać i zauważyłam, że nie czuję lewej dłoni. Potrafię nią sprawnie ruszać, ale nic nie czuję na opuszkach palców, a potem przeszło na całą dłoń. Potem czułam jakbym miała cała rękę zdrętwiałą. Trwało to jakieś 5 minut, a po tym masakrycznie rozbolała mnie głowa nad prawym okiem.
Nie chciałam brać tabletek, więc poszłam spać. Dzisiaj wszystko jest okej, ale ból głowy mam od razu jak wstałam.

Co to może być? Nigdy wcześniej nie straciłam czucia w żadnej części ciała.

#zdrowie #medycyna
  • 109
@Nordri: często masz takie ataki? Ja na szczęście raz na rok może te z aurą (mimo, że wiem co to jest to za każdym razie mnie to trochę przeraża, bo też mam drętwienie języka, ust, nosa i ręki plus oczywiście to nieprzyjemne widzenie połowiczne, przez błyski w oku). Ja się nauczyłam rozpoznawać kiedy to nadchodzi, bo zazwyczaj dzień wcześniej widzę jakby za mgłą i mimo, że nie boli mnie jeszcze wtedy
@konsumatumest: możesz mieć nieprawidłową postawę ciała, krzywy kręgosłup i nerwy zaczynają mieć ciasno, tak strzelam tylko bo nie widziałem twojego ciała, ale odrętwienia i bóle głowy mogą być tego wynikiem