Wpis z mikrobloga

Przyszła niedopłata za wodę.
Luz, zdarza się, ale #!$%@? nie XD

Współlokatorka z pyskiem, że ona nei używa wody, że to ja i jej mąż i ona płacić nie będzie XDDDD

No to pytam, kto w takim razie puszcza 5x pranie w soboty - jej mąż? Laska z pyskiem, że gówniarz jestem i życia nie znam [karyna lv33]

Dzięki Szatanowi wyprowadzają się w ten weekend i wprowadzają kumple poznani na 1 roku studiów. To co oni #!$%@? przez rok jak tu mieszkam łapie się na paste

#logikarozowychpaskow #bekazpodludzi
  • 91
  • Odpowiedz
@Ld93: te inby były by spoko, ale nie po 2 w nocy, gdy mam wstac na 6 do pracy xD
poza tym, nie było tak że zakładaj rekawice i sie #!$%@? - tylko typ założył rekawice i jej #!$%@?ł gonga xD

Tego o ekonomicznych kretynach to nawet nie skomentuję. Ktoś nie chce żyć jak Ty i #!$%@? się w kredyt na 30 lat to od razu jest kretynem (>)
  • Odpowiedz
@Myszoskocznia: Kilka lat temu teściowie wynajmowali mieszkanie młodemu małżeństwu. Mieli zaległości, więc wypowiedzieli im umowę. Teściowa dawała im jeszcze kilka miesięcy szansy, bo mieli małe dziecko. Po małej aferze, opuścili mieszkanie. Zostawili taki syf, że trzeba było dwa dni sprzątać. Ściany obsmarowane "kupką" bombelka i jego twórczością, wszędzie zużyte pampersy i śmieci... dramat. ( _) Pampersów było tak dużo, że z miesiąc musieli ich nie wynosić. Śmierdziało niemiłosiernie.
  • Odpowiedz
Tego o ekonomicznych kretynach to nawet nie skomentuję. Ktoś nie chce żyć jak Ty i #!$%@? się w kredyt na 30 lat to od razu jest kretynem (>)


@Ld93: Zaczyna się xDD dyskusja o kredytach, finansach, hipotekach i ekonomii z licealnymi specjalistami, którzy z kredytem do czynienia mieli jedynie w sklepiku szkolnym xDDD
  • Odpowiedz
@Myszoskocznia: 1700zł na miesiac płaciłeś czynszu? Chłopie... to już byś za to miał swoje mieszkanie i kredyt by się spłacał... 1700zł to jest PIĘKNA RATA KREDYTU !!!
Sam siedzę na wynajmie, ale mam wynajem za 600zł, więc jeszcze chwilę posiedzę, uzbieram na wkład i spadam na własne M :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Myszoskocznia: 1700zł na miesiac płaciłeś czynszu? Chłopie... to już byś za to miał swoje mieszkanie i kredyt by się spłacał... 1700zł to jest PIĘKNA RATA KREDYTU !!!

Sam siedzę na wynajmie, ale mam wynajem za 600zł, więc jeszcze chwilę posiedzę, uzbieram na wkład i spadam na własne M :)

@SebaD86: oni maja, ja mam 650. Calkiem spore mieszkanie po remoncie - standard IKEA xD

@Vladimir_Kotkov: ziomek 38lv i wlasna
  • Odpowiedz
przeciez lepiej placic za wynajem przez 8lat okolo 1700zl na mies. XD


@Myszoskocznia: oczywiście, że lepiej jest spłacić właścicielowi (np. mi) kredyt niż chodzić przez 30 lat w łańcuchach i być niewolnikiem banku xDD
  • Odpowiedz