Wpis z mikrobloga

@Carguy: ten fiat na sterydach przynajmniej nie jest zniszczony naciągiem i camberer. Ja tez lubie prawie wszystko co jezdzi, z wyjątkiem pokram z raceismu. W życiu bym nie chciał takiego auta za darmo (bez możliwości modyfikacji), nawet tej Testarossy czy Dino co byly w tym roku.
  • Odpowiedz
@Carguy: to nie widziałeś dino na glebie? ;) de tomaso rowniez. wszystkie auta na #!$%@? camberach i absurdalnej glebie z naciągiem są dla mnie pokraczne, bez względu na rodowód. na Japfescie na szczęście duzo auto jest stricte performance modded, a nie byle jak najniższej i jak najszerszej :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Stitch w sumie prawda, to tak jakby dwie rozne imprezy, poza tym ze tu i tu jest drift, jako taki na raceism, bo na japfescie to leca konkretnie
  • Odpowiedz
@Carguy: no i nie oszukujmy sie, raceism to static meet, a na japfescie drag wars, drifty, ta i pare jeszcze. Tam gro uczestników bierze udział w tym pod co budują auta i mozna zobaczyć jaką radochę z tego mają i jak te auta jeżdżą:D a raceism? a tfu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Stitch tez 458 jezdzilem, i to nawet z wypozyczalni gdzie kazdy jezdzi na swoj sposob, ale u mnie bylo ok, zalezy jaki model, 458 i 488 jest najwiecej bo sa w miare tanie w porownaniu do np 812, do tych drozszych sie jeszcze przykladaja xD zobaczymy czy f8 tributo tez bedzie skrzypiec, bo co do fs90 stradale wydaje mi sie ze także sie przyloza
  • Odpowiedz
@Carguy: a jak już wspomniałes o amcarsach (ktore faktycznie uwielbiam) to mega mnie boli to, ze jedyna większą imprezą jest american cars mania, gdzie to w zasadzie festyn kiczu i wieśtuningu jak na master trucku. byle jak najwięcej tribali, plomieni, chromu i stroboskopów ( ͡° ʖ̯ ͡°) dobrze, ze Petryczka to swoje Camaro nie skrzywdzil i było na czym oko zawiesić ns raceismie
  • Odpowiedz
  • 1
@Stitch nom, wydaje mi sie ze roznica jest tez miedzy zwyklym 458 i tak jak na foto speciale aperta czy nawet zwyklym speciale, w polsce sa dwie sztuki aperty jedna w wwa a druga ta biala z gdanska czy tam gdyni, ceny sa kosmiczne, 458 mozna zlapac za hmm mysle ze 600k nawet, a aperty w gore powolutku ida
  • Odpowiedz