Wpis z mikrobloga

Pracuje w gówno pracy, w sklepie, ale przynajmniej dużo rodzajów ludzi widzę. Ze starszymi osobami często sobie pogadam, są to zazwyczaj prości i mili ludzie i to oni sprawiają że nie czuję się do końca śmieciem. Ale wieczorem, gdzie większość klientów to młodzi ludzie to łapie mnie smutek. No i ciekawy wniosek. Chady zazwyczaj z dziewczynami 8-9/10 stoją rozweseleni a w koszyku napoje białkowe, serki mozzarella czy rybka np. Łosoś. Normiki kupują czipsy i piwerko, czasem jakieś owoce tylko tu sytuacja jest inna. Ostatnio coraz częściej widzę takich w towarzystwie grubszych, brzydszych dziewczyn. I nawet dziwię się jak to możliwe, że się im podobają. W drugą stronę nie do pomyślenia, może z raz w ciągu ostatniego pół roku widziałem brzydkiego kolesia i ładna dziewczyne. No i są przegrywy, swój swojego pozna. Takiego mężczyzny jeszcze nigdy z żadną laska nie widziałem, zawsze sami, smutni. Zazwyczaj biorą cole zero, czipsy i fajki.

#przegryw
  • 38
  • Odpowiedz
@Michalxx9m Czyli jak dobrze i odżywczo jem (musze bo inaczej tyję i wolno się regeneruję po siłce ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) i stoję w kolejce śmieszkując ze swoją panną 7-8/10 to jestem jak Chad ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@caslin Ziomek temat był wałkowany już nawet na wykopie. Emigracja młodych kobiet do dużych miast. Poznań to samo. Od razu widać w tych miastach jak zadbane są te kobiety.

Ja mieszkam w Cottbus na wschodzie Niemiec. Miasto 100tys jest ekstremalnym przykładem miasta z którego młode kobiety pouciekały. Dla mnie to nie problem bo jestem z kimś ale idąc ulicą czy jadąc rowerem patrzę na otoczenie i strasznie współczuję młodym mężczyznom. Mają tu
  • Odpowiedz
@Michalxx9m przejdź się do pierwszego lepszego PasiBusa to zobaczysz jakie grube wieprze maja całkiem fajnie różowe ( ͡º ͜ʖ͡º) ja byłem w szoku ile tam taki par widziałem
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: Musisz znać strasznie przykrych ludzi, jesli naprawdę byliby skłonni porzucić bliską osobę dla drugiej, która jedynie wygląda dobrze. Dla mnie i dla wszystkich moich znajomych partner to jednak tez przyjaciel. Jakim stwierdzeniem w ogóle jest "lepszy model"? XD Mireczku, przecież to taki sam czlowiek jak ty.

  • Odpowiedz
Niech już w końcu wymyślą te idealne femboty, społeczeństwo będzie odrobinę zdrowsze pod odsianiu osobników traktujących bliźnich jak towar


@wespazjan: większość ludzi traktuje innych jak towar jak to ująłeś, jak przedmiot. To, że ty tego nie dostrzegasz nie zmienia stanu rzeczy. Wiadomo, ze istnieja ludzie, ktorzy sie kochaja, ale to jest tak maly odsetek... niczym blad statystyczny
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: Zdania ekspertów sa podzielone. Ani ja nie mam naukowych badań na poparcie tezy, ze ludzie nie traktują się wzajemnie przedmiotowo, ani ty, że jest odwrotnie. Mamy inne obserwacje najwyraźniej i albo obracamy się w drastycznie innych spolecznosciach, albo ktoś tu nie ma racji. Inna sprawa, ze nie rozstrzygniemy kto
  • Odpowiedz
@Michalxx9m: Może dla ciebie większość facetów, których określasz jako przystojnych są tak naprawdę brzydcy dla dziewczyn? Kiedyś widziałem parę razy wrzucone mordy jakiś kolesi i mirki gadały "chad, przystojny itp.) a według mnie byli paskudnymi ziemniakami.
  • Odpowiedz