Wpis z mikrobloga

The Sims Średniowiecze - pamiętacie to dziwadło? Ani to Simsy, ani to RPG. Bardziej gra fabularna z elementami Simsów na poziomie trudności dla przedszkolaków xD Ale jedno muszę przyznać - jeśli chodzi o teksty i ich absurdalność, to Simsy Średniowiecze są genialne xD Więcej w komentarzach

#thesims #gry #heheszki
whiteglove - The Sims Średniowiecze - pamiętacie to dziwadło? Ani to Simsy, ani to RP...

źródło: comment_tgLkYSyC3HowPAyOAOdIev3wQGdFN3JU.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@whiteglove ja obecnie pykam z dziewczyną w ts4 (tak, cofamy się w rozwoju i bawimy się w domek dla lalek dla dużych dzieci xD). Przyznam, z torrentów bo czwórka ze wszystkimi dodatkami/pakietami rozgrywki/akcesoriami to koszt ok.1500 cbl a ja jeszcze nie upadłam na głowę, żeby wydawać najniższą krajową na gierkę xD
  • Odpowiedz
@SarahC powiem ci, że po graniu w 4 to właśnie grafika z 3 wydaje mi się 'dziwna'. 4 i 2 to imo najlepsze części gry. 3 jest ok, ale strasznie zamula komputer (otwarty świat, customowe kolory wszystkiego). Żeby płynnie grać w 3 z wszystkimi dodatkami (zwłaszcza z porami roku) trzeba mieć chyba komputer z nasa xD. Btw jakie masz dodatki w 4?
  • Odpowiedz
  • 1
@Pan_Mysz jak chcesz pograć w simsy, to kup normalne simsy. Średniowiecze to takie nie wiadomo co, pozbawione najfajniejszych rzeczy jakie są w simsach, czyli budowanie i zajmowanie się rodzinkami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Soojin21: 2 mam samą podstawkę, a nie da się już legalnie kupić dodatków ;....; więc mam ale też nie gram ;...; a szkoda, bo to co robią z modami na 2 jest po prostu świetneXD

Żeby płynnie grać w 3 z wszystkimi dodatkami (zwłaszcza z porami roku) trzeba mieć chyba komputer z nasa xD.


ja mam geforce gtx 1070 w10 i core 7 i działa na dodatkach wszystkich łącznie z
  • Odpowiedz