Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Co jest nie tak z rowerami #btwin #mtb od #decathlon ? Kupiłem taki za 1300zł i jest ok (cudów nie ma, ale jeździ). Nie nadaje się na jakieś góry, ale lasy, polne drogi czy "kocie łby" to dla niego nie problem. Dlaczego tak wiele rowerzystów krytykuje te rowery? #rower #pedalujzwykopem
NoNameNoIdeaNoLife - Co jest nie tak z rowerami #btwin #mtb od #decathlon ? Kupiłem t...

źródło: comment_lbMwe5Q1tHBb05gli4BhY61BKEXqYOne.jpg

Pobierz
  • 44
@damian_co_dalej: tylko pytanie co tam miałoby się sypnąć, nie licząc koła które może się scentrować.
W teorii jest gwarancja i można go odesłać w kartonie, ale nie wiem jak wygląda sam serwis i czy nie odrzucą z byle powodu. Kandsem 1500 udało mi się przejechać kilkanaście tys. km bez żadnej usterk i jedyne co po tych kilku latach nadaje się do wymiany to przednia przerzutka, acz zawsze można jeździć bez niej
@Erus: paru znajomym kandsa polecałem i potem zaczynały się jakieś cyrki na przykład z przednią przerzutką, której żaden serwis nie umiał wyregulować, oczywiście kumpel musiał latać po jakichś serwisach, płacić z własnej kieszeni i się #!$%@?ć - w decathlonie poprostu oddałbyś ten rower i dostał nowy, skoro z tym jest coś nietak
@ks2m: no właśnie dużo więcej roboty miałem w znacznie droższym Specu, niż w tym Kandsie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

potem zaczynały się jakieś cyrki na przykład z przednią przerzutką,


@damian_co_dalej: mi też po pewnym czasie nie udało się jej wyregulować, ale wyszedłem z założenia że taki już urok niskich grup i nic się nie poradzi
@NoNameNoIdeaNoLife: ja kupilem rok temu ten rower za 1300 i jestem zadowolony. Wszak kupilem go z mysla zeby zrobic maly upgrade a wiec dolozylem do niego: korbe shimano deore na hollowtecu, pedaly platformowe, hamulce hydrauliczne altusa, siodlo merida, gripy merida, mostek 35 mm wake, opony schwalbe. Rower wytrzymuje nawet trudniejsze trasy i nie ma z nim problemu nic sie nie psuje. Zrobilem na nim juz kolo 1400 km. planuje jeszcze moze
skajssdelimit - @NoNameNoIdeaNoLife: ja kupilem rok temu ten rower za 1300 i jestem z...

źródło: comment_TyUYzM5kVQzF9UV1iq2gEUeXjRxRKa2k.jpg

Pobierz
@damian_co_dalej: generalnie 90% rynku rowerów to są po prostu składaki. w takim kandsie rpzecież kandsową to masz amx ewentualnie ramę i koła, reszta to hurtowe kupno podzespołów i montowanie ich do ramy, filozofii nie ma. Rockrider jest tak samo składany, tylko, że z gorszych podzespołów, wieć nie rozumiem obwinianie KANDSa o przerzutki - takie same amsz montowana w merdiach, giantach, krossach i tak dalej
@Blahblahaa: nie zrozumiałeś mojego posta, gdy coś się dzieje z rowerem decathlonowym to jedziesz do sklepu i znając ich polityke gwarancyjną robią to na miejscu ewentualnie wymieniają część/rower, a z Kandsem jako amator który nie wie jak działa przerzutka, co zrobisz?