Wpis z mikrobloga

@PiersiowkaPelnaZiol: Nie każdy musi być tak otwarty by się zapytać. Niby pełno tu introwertyków a zmuszacie innych do ekstrawertyzmu. Widzisz laskę w zaawansowanej ciąży, to ustępujesz, tego wymaga kultura.
  • Odpowiedz
@fulloflead: bo od momentu gdzie wrzuciłam tekst o rowerze to pół wykopu wpadło mi na prv i pisze na rower nie wolno, a jak poczytasz o tym bardziej to wychodzi, że jak ciąża przebiega prawidłowo to nie tylko wolno ale i zalecane.
  • Odpowiedz
  • 0
@Olivederia a co ta kobieta głosu nie ma że nie może poprosić żeby jej któraś ustąpiła miejsca ? Jak ktoś się wstydzi odezwać do ludzi to stoi
  • Odpowiedz
@mamarysh: Oczywiscie rozumiem, że w ciąży niewygodnie, kwestia pasów itp. Ale co do tego przysunięcia do kierownicy to zawsze mnie to rozwala. Taka typowa pozycja kobiety za kierownicą. Przysunięte na maxa z brodą na kole. Nie wiem, żeby widzieć koniec maski? To niebezpieczne bo zakres ruchu ramion jest mniejszy, trzeba kręcić na kilka przełożeń albo na dojarkę. Jak wsiadam do traficara, od razu wiem, czy taki różowy jechał przede mną
  • Odpowiedz
@SarahC ja tam do końca ciąży czułam się git i jeździłam tramwajami. Zwykle ustepowano mi miejsca i korzystałam. Jeśli nie chciało mi się stac to podchodzilam do miejsca dla ciężarnej i prosiłam o ustąpienie. Ale czasem też jeśli jechalam krótko to stawałam specjalnie przy kimś i sprawdzałam czy ustąpi, tak dla eksperymentu. Najczęściej starsze panie zwalnialy miejsce, najrzadziej stare dziady, jeden ścigał się że mną o miejsce nawet XD
  • Odpowiedz
ie wiem, żeby widzieć koniec maski?


@Jasza_Henrykowicz: tez. U mnie maz dlugo nie mogl zrozumiec, czemu mam problemy z manewrami poki nie usiadl tak, zeby miec glowe na wysokosci takiej jak moja :P
Tez siedze blisk - jestem ogolnie drobna i nie mam dlugich rak, ustawienie przepisowe - wiec nie jest to niebezpieczne, zakres ramion prawidlowy. Po prostu kwestia rozmiarow.
Mezczyzni zazwyczaj sa wyzsi i maja dluzsze nogi.
  • Odpowiedz
@Olivederia: no i dobrze, ja bym tym #!$%@? pięcsetplusom nie ustępował miejsca ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@?ć madki polki, niepełnosrpawnych i innych beneficjentów programów socjalnych, dostają cudzy hajs to niech sobie stoją
  • Odpowiedz
@SarahC: jednym z powodów może być właśnie brak własnego samochodu. I przypuszczam, że spacery w zaawansowanej ciąży do przyjemnych nie należą (zmęczenie, ciężko się idzie itp...?)


@LawAbidingCitizen: A spacer (między przystankiem i miejscem docelowym/mieszkaniem) + jazda komunikacją miejską w zaawansowanej ciąży to przyjemność? To już od czasu do czasu na dojazd do lekarza mogłaby odżałować te 20 zł na ubera...
  • Odpowiedz