Wpis z mikrobloga

@MK-Ultra: Czas pokazał, że jednak bardziej eko są opakowania szklane, bo szkło jednak opłaca się ponownie przetwarzać. Zresztą problem wody jest bardziej złożony. O ile w Polsce jakość wody z kranu jest ok to w większości krajów na świecie juz tak nie jest.
@asdfghjkl: przecież było do przewidzenia, że plastik wyprze szkło - lżejszy, nie tłucze się w transporcie. Kto by się przejmował zdrowiem, ekologiá, przecież liczy się dochód ze sprzedaży.

@lolek24: dla mnie butelkowana śmierdzi plastikiem i nie wiem co w szerszej perspektywie jest zdrowsze dla organizmu. Nie wiem, ale się domyślam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Grooveer: woda ma przede wszystkim nawadniać, minerały można dostarczać z innych
przecież było do przewidzenia, że plastik wyprze szkło - lżejszy, nie tłucze się w transporcie. Kto by się przejmował zdrowiem, ekologiá, przecież liczy się dochód ze sprzedaży.


@MK-Ultra: tak to było pewne, ale to, że jednak nie będzie tak eko jak mówili już nie. Plastik przetwarzało się jeszcze do połowy lat 90, bo technologia jego wytwarzania nie była tak doskonała i by drogi. Obecnie produkcja jest tania jak barszcz. Tańsza niż
@MK-Ultra: Polska, ze względu na komunę, ma silnie zakorzenioną "kiepską" jakość wody w źródłach w domu i chociaż zostały poczynione duże inwestycje w wodociągi miejskie (w małych miastach często dopiero w programach wyrównywania szans tuż przed wejściem do UE) to często zdarza się, że woda w kranie przez rury bezpośrednio w blokach jest przeciętnej jakości. Takim niechlubnym przykładem jest np. Kraków, gdzie ze stacji uzdatniania spływa jedna z czystszych wód
Pobierz p.....e - @MK-Ultra: Polska, ze względu na komunę, ma silnie zakorzenioną "kiepską" j...
źródło: comment_RVZBdRwj7FUtEsKy5hIAIM2fcHzb9wLS.jpg
@asdfghjkl: piszesz mi o tym i wyjaśniasz oczywiste sprawy jakbym była zwolenniczką plastiku. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@postacie: niczego nie dodam, niczego nie ujmę, chyba złotoustość to zasłużone odznaczenie jednak. Dzięki za tak wdzięczną odpowiedź z rana. ()
@MK-Ultra: Nie wiem, czemu fanatycy kranówy nie są w stanie pojąć, że woda mineralna jak sama nazwa wskazuje posiada minerały, takie jak magnez, wapń, żelazo, sód których kranówka nie posiada, bądź posiada ich śladowe ilości, a pomagają one w utrzymaniu zdrowej i zbilansowanej diety. Owszem napije się kranówy jak nie mam butelki w domu a do kawy czy herbaty używam tylko kranówki, ale nie czarujmy rzeczywistości, że woda z kranu jest