Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 415
@Konkaki: @cqwtg1355: nie wspominajac, ze oni pod przymusem noworodki zapisuja do swojej sekty, wkladaja im do glow niestworzone historie i indokrynuja jakas wyuzdana symbolikom bdsm (jacys ludzie ukrzyzowani na dildach, jakies gloryfikowanie tortur i ogolnie "zbawienie tylko w ostrym masochizmie i totalnym oddaniu sie roli suba")... Ci ludzie sa chorzy ( ͠° °)
No właśnie, mam kolegę katolika, któremu nie podobają się te wszystkie marsze i procesje i uważa, że najlepiej gdyby się nie afiszowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cqwtg1355: Czemu w takim razie nikt tego nie blokuje? Znów większości nie przeszkadza czy znów mniejszość chce narzucać swoje zdanie?
@GordonL: > godność człowieka. Uznajemy wolność wyznania. Możecie sobie wierzyć w co chcecie, dopóki nie narusza to praw innych osób. Czas, żeby nawet takieprymitywy jak Ty

@GordonL: Mordeczko, rozmawiamy od 20 minut a ty już mnie trzeci raz obrażasz. Serio chcesz coś napisać o godności?
Uznajecie wolność wyznania a te durszlaki, jednoosobowe kościoły i wlepki tylko to podkreślają a potem wielkie zdziwienie, że kilku troglodytów wyszło się wyżyć.
Uznajecie wolność wyznania a te durszlaki, jednoosobowe kościoły i wlepki tylko to podkreślają a potem wielkie zdziwienie, że kilku troglodytów wyszło się wyżyć. I jeszcze połączenie ich z Kościołem to niezła beka.


@VrubeL: Durszlaki i wlepki to nie wasz problem i nie powód do agresji. Panuje w tym kraju wolność.

Połączenie z kościołem? Jedna z parafii dziękuję za "obronę". Do tego kościół hołubi kiboli i pozwala im na pielgrzymki, kiedy oni
W Polsce nikt nie ma tyle nienawisci w sobie co katolicy.


@GordonL: aha i to dlatego obraziłeś minie trzy razy podczas 20 minut. Ciekawe to co piszesz.

Durszlaki i wlepki to nie wasz problem


@GordonL: Wiesz mnie tam to nie rusza, ot zwykłe szukanie atencji ale deptanie czyichś wartości do przyjemnych raczej nie należy.

i nie powód do agresji


@GordonL: Oczywiście, że tak ale nie spodziewaj się, że każdy
To czemu to robicie? Czemu ciagle depczecie homoseksualistów?


@GordonL: Nadepnąłem dziś jednemu na nogę w autobusie (był tłok) ale nie wiedziałem, że jest homoseksualistą. Przeprosiłem i ok.

Tak, to są Ci sami.


@GordonL: Wiec czemu się dziwisz innym, że "myślą" tak jak ty (generalizują) i nie chcą ludzi, którzy gwałcą dzieci na paradzie w swoim mieście? (zdanie trudne więc znów daj komuś dorosłemu do przeczytania)
@cqwtg1355:

Przekonać do siebie ludzi w normalny sposób

Wytłumacz mi jaki jest normalny sposób, albo chociaż co nienormalnego jest w marszach równości? xD
Jak idzie procesja kościoła to też tak mówisz? Czemu się tak afiszują tym katolicyzmem zamiast nawracać ludzi w normalny sposób..

Robienie marszów które zrazaja do was kazdego normalnego czlowieka


Oczywiście Normalny = Heteroseksualny ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)(