Wpis z mikrobloga

@wodzik: Ja nie każe im siedzieć w domu to po pierwsze. Po drugie jest wiele innych metod na pokazanie ze "jesteśmy tacy sami jak wy". Po trzecie mój wpis odnosi się i do narodowców i do lgbt, ponieważ robiąc takie marsze trzeba się liczyć że pojawi sie wiele głupich osobników które będą najgłośniejsze i przez nie zamiast zyskać poparcie tylko ludzi odstraszą.
  • Odpowiedz
@xstempolx: Tak zraza, podczas takich marszów przychodzi też wiele głupich i skrajnych jednostek przez które społeczeństwo przypina łatke oszołomów i idiotów danej grupie.
  • Odpowiedz
@Konkaki: nie rozumiem. zraża cię bo społeczeństwo przypina im łatkę? a nie przypadkiem ty im przypinasz łatkę? wyobraź sobie, że do ciebie do pracy czy szkoły tez regularnie przychodzi kilku oszołomów i idiotów, czy to wystarczający powód żeby taką cenzurkę wystawiać też tobie?
  • Odpowiedz
@GFOzon: Wy to chyba macie jakiś fetysz na bycie gnębionym albo na bycie piętnowanym przez ludzi. Mój wpis nie odnosił się tylko do lgbt ale tez do marszów narodowców. I nie normalny# heteroseksualny. Nigdzie tego nie napisałem. A co do procesji to możesz mi nie wierzyć ale też by mi przeszkadzały jeśli były by blisko mojego okna. W ogóle zdradze ci sekret ! Jestem niewierzący . I dlaczego dzielisz ludzi
  • Odpowiedz
@xstempolx: Nie, a jednak tak się dzieje. A czy lewica nie przypinała łatki narodowcą gdy wsród nich było kilka debili? A czy prawica nie przypieła łatki oszołomów ruchowi lgbt z powodu działań kilku nienormalnych osób.
  • Odpowiedz
@Konkaki: przypina ale dlaczego miałoby MNIE to zrażać do osób uczestniczących w marszu? mam swoj rozum i nie przypinam żadnych latek ludziom w nich uczestniczących, bez względu na to co mówi "społeczeństwo", media, ulica, partia, mama czy ksiądz
  • Odpowiedz
@Konkaki: LGBT było gnębione już od dawna, jak ktoś nie wyglądał M Ę S K O to był od razu wyzywany od pedałów i to już od wielu lat, bycie gejem oznaczało wykluczenie przez społeczeństwo, często rodziny wyrzucały z domów dzieci gdy dowiadywały się o ich byciu niehetero, Parady równości mają pokazać że się nie boją, że nie chcą dłużej żyć w strachu że dorwie ich dres na ulicy i
  • Odpowiedz
@GFOzon: Kibole i dresy bijące za ornientacje XD. Takiego zartu dawno nie słyszałem. Oni ci mogą sprzedać kose pod zebro albo pobić za samo krzywe spojrzenie to nie tak że pytają się każdego przechodnia "Jakiej jesteś orientacji?, bo dzisiaj bijemy tylko aseksualnych".Pomimo iż wątpie że każdy gej utożsamia się z organizacją lgbt to powiem ci że heteroseksualni ludzie też byli wyzywani. A wracając do tematu dresów to napewno każdy człowiek
  • Odpowiedz
@Konkaki: Rzeczywiście nastolatki na paradzie równości zostały pobite za sam fakt bycia nie za bycie homo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale zgadzam się dresiki lubią się #!$%@?ć a te parady równości to idealna wymówka
  • Odpowiedz
Do tego kościół hołubi kiboli i pozwala im na pielgrzymki, kiedy oni są pełni nienawiści.

W Polsce nikt nie ma tyle nienawisci w sobie co katolicy.


@GordonL: xD brzmi jak zarzutka to tak potraktuje
  • Odpowiedz