Wpis z mikrobloga

@Szejker-Szejker: nie napisałem nigdzie żeby rysować mu samochód, przeczytałeś w ogóle mój post czy szukasz zaczepki na pałę? Napisałem że nie jesteś od wymierzania sprawiedliwości (czyli lania w ryj, bo takie masz "standardy")
  • Odpowiedz
@Shmit bo co, pobilbys go zamiast zgodnie z prawem isc go zglosic na policje? Tak jak ludzie ktorzy porysowali bryke zamiast zglosic to na policje? Czekaj... xD
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka: Co to za jakieś lewackie bzdury?
Przecież kierowcy w przeciwieństwie do innych, zwłaszcza biedaków bez samochodu, płacą podatki, muszą jeździć szybko (ale bezpiecznie), wygoda własnej d--y jest ważniejsza od bezpieczeństwa pieszych! Piesi powinni chodzić dookoła, z odblaskami, lampkami i chorągiewką, żeby przypadkiem biedny ciemiężony kierowca nie musiał wytężać wzroku przy dojeżdżaniu do przejścia oraz manewrowaniu na chodniku gdzie ma swoje należne w Konstytucji miejsce do parkowania.
Nie znasz, nie
  • Odpowiedz
@korporacion: na takich jak Ty to bym specjalnie tak parkował, żeby sprowokować takie zajście, następnie ukrył się oraz nagrywa. Ciekawe czy byłbyś zadowolony z tego. Aż bym sam siebie przy okazji podpierdzielił, myślę, że policja dałaby mi nagrodę za odizolowanie patusa od społeczeństwa.
  • Odpowiedz
czterech pierscieni


@Hubby: pierścienie na beniza?
Do czterech zer wsiada piąte, następuje przekroczenie masy krytycznej zapoczątkowujące reakcję łańcuchową i w--------a pod deklem.
  • Odpowiedz
@sargento: To tak jak z pedalarzami, sa bezmozgi i sa normalni rowerzysci. Piesi tez, p----------i co wlaza pod kola bo c--j, ja mam pierwszenstwo na przejsciu i tacy co wiedza ze nie maja szans w starciu z autem, motocyklem czy nawet rozpedzonym rowerem. Ale nie lepiej w----c wszystkich do tego samego wora. Bieda umyslowa ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz