Wpis z mikrobloga

  • 5
@Muminek-kun W Lublinie byly kiedyś takie akcje że 3-4 kanarów wchodziło do autobusu, po jednym do każdych drzwi, każdy ubrany w kamizelkę odblaskową, a za nimi na przystanku ustawiali się goście z firmy ochroniarskiej i łapali zbiegów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@bones1909: A może obrońce swojego portfela? Dlaczego ja płacę za przejazd, dzięki czemu twoje złodziejskie dupsko jeździ za darmo? Jakim prawem z roku na rok polepsza ci się stan taboru, rozkłady i komfort jazdy, skoro ja ci to funduję, a ty tylko łypiesz spod oka na wsiadających, żeby w razie czego dać dyla, bo zatrważająca kwota biletu miesięcznego to dla ciebie za dużo, w co nie wierzę? Bo sama zarabiam
  • Odpowiedz
Jak się kradnie, to jest się złodziejem, a jak kradniesz od miasta / państwa, to kradniesz też ode mnie, i od wszystkich innych, których rodzice zdołali wychować na uczciwych ludzi.


@FunnyLogin: Nie obrażaj patrioty z biało-czerwoną flagą w avatarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FunnyLogin: Po pierwsze to nie jest kradzież i zacznijmy od tego, bo jazda bez biletu to nie jest przywłaszczenie rzeczy. Jest to jak już wyłudzenie usługi przejazdu. Do tego nie trzeba być prawnikiem, wystarczy chociaż w drobnej mierze logicznie rozumować.

Po drugie, jeżeli myślisz, że komunikacja jest finansowana tylko z biletów to wyprowadzę Cię z błędu - nie jest. Nie wiem czy bilety stanowią połowę przychodu. Wiesz skąd mają kasę
  • Odpowiedz
@Xemioza: to spróbuj w Bielsko czasem jechać rano przed otwarciem wszystkich kiosków XD nie ma praktycznie żadnego działającego automatu (one się ciągle psują, nie działają, nie mają płatności kartą niektóre) a w kiosku też nie kupisz, bo zamknięte i najwcześniej jest o 6. Do tego dodaj, że u kierowcy tylko za wyliczoną kwotę, a jak ktoś nie nosi gotówki jak ja to musi się szybko ratować pobraniem aplikacji Skycash i
  • Odpowiedz
@Muminek-kun: Koleżanka kiedyś wzięła moją legitke z nabitym semestralnym. Ogarnąłem dopiero jadąc znowu do niej, kiedy mnie spisali :/ Niby te kilkanaście zł, bo doniosłem później, ale boli i tak :/
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@konradk: U mnie w miescie kanary maja torby,sa ubrani w spodnie na kant,maja biala koszule z krawatem jak jest cieplo, a jak zimno maja czarne kurtki. Czasami wsiadaja jednymi drzwiami, czasami oddzielnie.
Lifhack:Kupuj bilet to nie bedziesz musial wypatrywac panow kontrolerow.
  • Odpowiedz