Wpis z mikrobloga

Słyszałam, że jeśli ktoś twierdzi, iż na marsze równości są zwożeni ludzie z Polski (głównie z #warszawa) to kłamie.
No cóż. Sprawdzam.

Ta znana z protestów antyrządowych działaczka #kod czy tam #obywatelerp to z tragarzami przechodziła?

Obstawiam, że takich przyjezdnych z tęczowego cyrku jest znacznie więcej. Wystarczy przejrzeć filmy, zdjęcia z marszów.
I dlatego te marsze nie odbywają się tego samego dnia w różnych miastach, gdyż m.in. nie byłoby frekwencji.

#polska #bialystok #marszrownosci
#4konserwy.pl #neuropa.ru
#lgbt #lgbtq #strefawolnaodlgbt
#bekazlewactwa
M1r14mSh4d3 - Słyszałam, że jeśli ktoś twierdzi, iż na marsze równości są zwożeni lud...

źródło: comment_G8svfivORp0GNqAWwiVmJBqaomTZcToq.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M1r14mSh4d3: byla też taka krzykunka krótko ścięta w okularach, była na jakimś filmie z mediów narodowych xD i psikala gazaem w starszych panów xD ze niby jej fiuta chcieli pokazywać xDDDDDDDDDD bo mowila ze ma wieksze jajniki niz wszuscy j---a
  • Odpowiedz
@M1r14mSh4d3 niesamowicie, na marsze równości chodzą osoby zaangażowane w organizacje pozarządowe. Jeszcze wyszukaj sobie ze na każdym marszu są ludzie z kampanii przeciw homofobi i miłość nie wyklucza, nieprawdopodobne.
  • Odpowiedz
ze na każdym marszu są ludzie z kampanii przeciw homofobi i miłość nie wyklucza, nieprawdopodobne.


@Zgagulec: no co Ty nie powiesz, Winiarski, Suszek, Podleśna, Antoszewski też należą do tych organizacji? :-D Co tam robi profesor uniwersytecki z Warszawy? Albo reszta Obywateli RP?

Zwożą ich za kasę lub inne dobra materialne lub niematerialne. Do każdego z miast. Ciekawy temat dla mediów.
  • Odpowiedz
@M1r14mSh4d3 nie, ludzie sami tam jeżdżą. Niewyobrażalne a jednak, ludzie z my rodzice które zrzesza rodziców osób lgbt jeżdżą na każdy marsz. Obecność obywateli rp też nie dziwi.
  • Odpowiedz
@Zgagulec: sami? za własną kasę? nie mają co z pieniędzmi robić i KODowcy oraz Obywatele RP wykładają swój hajs na jazdę po całej Polsce... hah, niesamowite. Zaiste pyszny materiał dla mediów. Już nie mogę się doczekać, jak znowu obnażą tę hucpę, że na każdych marszach gros z tych ludzi stanowi ten sam trzon zbudowany na bazie KOD i Obywateli RP. XD

W samym tylko Białymstoku rozpoznałam wśród maszerujących:
Winiarskiego, Suszka,
  • Odpowiedz
@M1r14mSh4d3 tak ludzie od lat sami jeżdżą na marsze po całej Polsce. Osoby z organizacji walczących o prawa osób LGBT są na wielu marszach, nikt z organizatorów nie zabrania przyjeżdżać ludziom z innych miast. Ludzie z Białegostoku byli w Warszawie na paradzie, są ich zdjęcia na peju. To nie jest tajemnica, nie odkrywasz spisku lewactwa
I jaki gros xd w Warszawie było 80 tysięcy ludzi, tak wszyscy byli z kodu, ogólnie
  • Odpowiedz
tak ludzie od lat sami jeżdżą na marsze po całej Polsce.

@Zgagulec: nie rób se jaj. To jest zorganizowana akcja.

I jaki gros xd w Warszawie było 80 tysięcy ludzi, tak wszyscy byli z kodu, ogólnie marsze równości to wielki spęd opłaconych przez Sorosa kodziarzy. On ma cała armię w Polsce, ponad sto tysięcy osób

No i już pajacujesz. Dalsza dyskusja z Tobą nie ma sensu. Cześć.
  • Odpowiedz
@Piz-dur: iksde.... gdybyś czytał uważniej, to znalazłbyś taki komć:

W samym tylko Białymstoku rozpoznałam wśród maszerujących:

Winiarskiego, Suszka, Podleśną, Antoszewskiego, Jung, Zawadzką, a nawet Renatę Kim z Newsweeka.

Gdyby mi się chciało sprawdzać, to pewnie wyszłoby tego znacznie więcej. Ale mi się nie chce. ;-) Poczekam, aż któraś gazeta lub tv to zrobi.
  • Odpowiedz