Wpis z mikrobloga

Słyszałam, że jeśli ktoś twierdzi, iż na marsze równości są zwożeni ludzie z Polski (głównie z #warszawa) to kłamie.
No cóż. Sprawdzam.

Ta znana z protestów antyrządowych działaczka #kod czy tam #obywatelerp to z tragarzami przechodziła?

Obstawiam, że takich przyjezdnych z tęczowego cyrku jest znacznie więcej. Wystarczy przejrzeć filmy, zdjęcia z marszów.
I dlatego te marsze nie odbywają się tego samego dnia w różnych miastach, gdyż m.in. nie byłoby frekwencji.

#polska #bialystok #marszrownosci
#4konserwy.pl #neuropa.ru
#lgbt #lgbtq #strefawolnaodlgbt
#bekazlewactwa
M1r14mSh4d3 - Słyszałam, że jeśli ktoś twierdzi, iż na marsze równości są zwożeni lud...

źródło: comment_G8svfivORp0GNqAWwiVmJBqaomTZcToq.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@Poches: trzymaj poziom, nie przeklinaj mi tu. Rozumiem, że pani ma takie hobby. Każdy pochód zalicza. Za własną kasę, bezrobotna. ;-) Proszę nie rób z ludzi głupców.
@komukatiw: twoi tęczowi koledzy z neuropy tak twierdzą.
  • Odpowiedz
@M1r14mSh4d3: nie mam żadnych tęczowych kolegów, dlaczego od razu robisz sobie w głowie mój portret psychologiczny?
czy kobieta nie mogła z własnej chęci pojechać na marsz? czy jakiś muzyk „zwozi” za sobą fanów, którzy są zawsze na każdym koncercie?
proszę cię bilet pociągowy, kosztuje max 80zl w jedna stronę, to nie jest fortuna dla kogoś co wspiera jakaś ideologie
  • Odpowiedz
@komukatiw: a ja ci mówię, że ją spotkasz w innych miastach i nie jeździ, bo tak lubi, tylko być może za to jej płacą.

proszę cię bilet pociągowy, kosztuje max 80zl w jedna stronę

Uwierz mi dla osoby bezrobotnej jest to spory wydatek.
  • Odpowiedz
@M1r14mSh4d3: znam kilkanaście osób, które przyjechały z Warszawy i to w 90% białostoczanie z urodzenia. Ludzie wyjeżdżają np. na studia, do pracy. A działaczy, którzy jeżdżą na różne marsze też się pewnie znajdzie kilkunastu/kilkudziesięciu. Przytłaczająca większość osób to jednak nie byli przyjezdni, ale fakty to jest ostatnia rzecz, która cie interesuje w tym temacie, szczekaczko.
  • Odpowiedz
nie czuje potrzeby identyfikowania się z żadnym ugrupowaniem politycznym, przecież na taki marsz może przyjść każdy


@komukatiw: ale błądzisz, raz chcesz namiar, gdzie trzeba się zgłosić, teraz kluczysz. Idź już.
  • Odpowiedz
@M1r14mSh4d3: nie wspieram żadnego ugrupowania politycznego, wiec nie będę do żadnego dołączał, zwłaszcza ze nigdzie nie jest napisane ze po wstąpieniu będę miał takie propozycje
iść już idę, ale spać, czołem
  • Odpowiedz
nie jeździ, bo tak lubi, tylko być może za to jej płacą

Uwierz mi dla osoby bezrobotnej jest to spory wydatek


@M1r14mSh4d3: Czyli podsumowując: twoje jedyne dowody na spiskową teorię dziejów gdzie jakieś ogromnie wpływające na frekwencje masy są wożone po paradach to fakt, że jest ktoś kto był na więcej niż jednej paradzie, i jest to jedna pani ewidentnie w wieku emerytalnym, a przecież bezrobotnych nie stać na bilety? O.o
  • Odpowiedz
poczekaj aż media zrobią o tym materiał


@M1r14mSh4d3: Ja czekam, zastanawiałoby mnie tylko czemu ty nie czekasz a zamiast tego się opierasz na nieistotnych jednostkowych przypadkach, ale ostatnio cytowałem ci oficjalne statystyki państwowe (jakby nie było twojego pracodawcy) i i tak cię nie przekonały, więc już wiem że faktyczne dane najwyraźniej nie mają większego znaczenia xD
  • Odpowiedz