Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam jakiegoś smartwatcha do około 1000 zł. Mam iPhona jednak nie chcę #applewatch ze względu na wygląd, który nie do końca mi pasuje, zegarek ma głównie służyć mi do odczytywania powiadomień, monitorowania aktywności, przypomnienia i inne codzienne czynności. Potrzebuję czegoś co jest kompatybilne z iOS i dobrze działa, mile widziany długi czas pracy na jednym naładowaniu.
Zegarki jakie wpadły mi oko to:
- Huawei Watch GT
- Xiaomi Amazfit Stratos 2 / 2s
- Amazfit GTR

Chyba, że warto coś innego wziąć pod uwagę.

#smartwatch #apple #iphone #smartfon #telefony
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qwed: To zależy czego oczekujesz. Może MyKronoz ZeTime? Na baterii jako smartwatch trzyma trzy dni, ale potem miesiąc nada zlicza kroki i pokazuje godzinę. Oprócz tego liczy kalorie, kilometry, pokazuje pogodę, powiadomienia i kto dzwoni. Umożliwia zmianę tarcz i takich tam pierdół. Fizyczne wskazówki sprawiają, że nie musisz podświetlać tarczt żeby zobaczyć godzinę, co pozytywnie wpływa na czas działania baterii. No i jak dla mnie, jak na smartwatcha, wygląda świetnie
Pobierz Kompulik - @qwed: To zależy czego oczekujesz. Może MyKronoz ZeTime? Na baterii jako s...
źródło: comment_i8vYVwJ3qy67lVg4wWFOgt4hCjsN1eEY.jpg
@qwed: Żaden inny smartwatch niż AW nie ma użytkowo sensu (pomijając Garmin/Suunto, ale tylko jeśli uprawiasz intensywnie sport i potrzebujesz zaawansowanych funkcjonalności sportowych). Kupisz coś innego - będziesz narzekał, bo jakość działania w porównaniu do Apple będzie #!$%@?.