Wpis z mikrobloga

Hej Mirki jak postępy z utworzeniem nowego Demokratycznego Państwa Śląskiego w Horście?
wiem że wielu Ślązaków przyjęło zaproszenie do Holandii, z powodu prześladowań w Polsce i blokowania utworzenia ich kraju. Limburgia kiedyś też mocno stała górnictwem, wielu Ślązaków zaprosiła tutaj Holenderska Królowa Beatrix, podobnie jak Krzyżaków zaprosił Polski Król, wiem że jest ruch utworzenia Państwa Śląskiego, bardzo sympatyzuję z tym narodem, sam w szkole uczyłem się o okresie kiedy Polacy nie mieli swojego Państwa, więc ich wspieram. Ciekawe jakie podatki nałożą na Holendrów którzy nie będą chcieli opuścić tego terytorium i czy Król Wilhelm Aleksander dotrzyma słowa danego przez swoją matkę
#horst #slask #katowice
j.....p - Hej Mirki jak postępy z utworzeniem nowego Demokratycznego Państwa Śląskieg...

źródło: comment_TDn5RVovQrtyjgDrDTIjLcMIvX8F5Gfa.jpg

Pobierz
  • 8
@AchtKommaAcht: dlatego powinno się dobrze zdefiniować granice Śląska, te na mojej mapce wyglądają na dobre w początkowej fazie, potem można wcielić Niemcy do Śląska w celu poszerzenia terenów do życia i złączyć się z macierzą jak równy z równym