Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kismeth: chłopcze, tam się nie leni tylko ciężko pracuje 10 godzin

@Lutniczek: fajnie, raz piszesz 12, raz piszesz 10. Tak samo ciężko pracuja jak i inni, już nie rób z nich jakiś męczenników...

Co do tych 12 to obowiązuje ich kodeks pracy, nie #!$%@? cały miesiąc dzień w dzień po 12 godzin...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@terwer358: nie 9 a obecnie 7
@Login_login: jakie nadgodziny? Jakie wolne od czerwca do września? Nic nie wiesz o tej robocie i się wypowiadasz. Masz do wypracowania ileś godzin w miesiącu i czy będziesz pracował 8, 12 czy 24 godziny - do tego będzie dostosowane Twoje wolne, żebyś nie miał nadgodzin
@FrasierCrane awans to nie to samo co w cywilu. Ze stażem rośnie stopień, a z tym dodatek za niego (niewielki pieniądz). Co innego stanowisko. Tu jest ciężko i o awans to albo musisz naprawdę wykazać się czym niezwykłym albo wiedzieć z kim wódkę pić.
@Dzieban Widzę, że zapoznawałeś się ze statystykami, ceni się takie podejście w merytorycznej dyskusji:) A tak, zapomniałam o dodatkowych zadaniach, czyli piciu kawy i herbaty. Tym też się na co dzień zajmuję, między byciem sekretarką, sprzątaniem a gotowaniem.
@JimNH777: Świadomość społeczna na temat sg jest skrajnie niska, a świadczą o tym posty takie jak twój sugerujące, że sg nie ma nic do roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niby sg od lat stara sie wypromować i przedostać do powszechnej świadomości społeczeństwa, ale jednak cos nie do końca to jeszcze wychodzi
@terwer358: wiesz może się źle wyraziłem, ale chodziło mi o to, że nie jest to praca, która wymaga wyższego wykształcenia, nie jesteś inżynierem, nie przechodzisz szkolenia jak nawet strażacy itd. A taki strażak zarabia mniej. No i jest to budżetówka. Więc 3.2k i nie w dużym mieście to raczej porządnie.

Chyba, że się mylę ale to wyprowadź mnie z błędu