Wpis z mikrobloga

Ekhm... Znam się, to się wypowiem. Kurs trwa 8,5 miesiąca, a nie 3. Nie mam pojęcia skąd w ogóle taka dziwna, wprowadzająca w błąd, informacja. Kurs dzieli się na szkolenie podstawowe i podoficerskie, ale nie da się ich rozdzielić, trzeba zrobić "ciągiem" całość. Rozdzielone są praktyką w którejś z placówek oddziału, ale nawet wtedy żadna część nie trwa tak krótko. I przez ten czas zarabia się ok. 2300 zł na rękę. Po
@habren: Jaki oddział? Ja narazie czekam na wario już 3 miesiąc xD
Też mnie to #!$%@? jak ludzie co się nie znają piszą o 40 letnich emerytach xD
Gdzie ludzie w mundurówkach siedzą najdłużej jak mogą tak naprawdę, nikt nie pójdzie na wcześniejszą emeryturę gdzie miałby tylko 60%. Tutaj wyjątek to policja, gdzie mają najgorszą robotę i ludzie psychicznie nie wytrzymują i odchodzą xD
@Kombinat: @jaki_inny_nick: @uszanowanko: @rafal-heros: @Cierniostwor: @Variv
Nie ma sensu im odpisywać... to jakaś młoda, roszczeniowa grupa społeczna, a ta praca właśnie świetnie pielęgnuje ich roszczenia - siedzą całe dnie, nic wielkiego nie robią i z tych nudów wzajemnie nakręcają się. Jako że nigdzie indziej nie pracowali to nie wiedzą jak dobrze mają. Mam dwóch znajomych którzy od razu po średniej poszli w kamasze. Twierdzili że to najgorsza
@Login_login Ja się nie wypowiedziałam na temat tego co myślę o tej pensji, sprostowałam tylko fakt dotyczący uposażenia po 3,5 miesiąca oraz odniosłam się do reszty opinii, które nie pokrywają się z prawdą.
Przychchodzisz z ulicy, nawet świeżo po samym liceum i od razu dostajesz te 3,2 tysia.


@Login_login: Tak #!$%@?, na podkarpaciu. Tam już przed rekrutacją nie było miejsc. Większość miejscowości poza rzeszowem nie ma jednego poważnego pracodawcy, który by płacił więcej niż 3k brutto.
@Lutniczek: 3,2k po kursie na jakimś #!$%@? to dobry pieniądz
do tego realna szanse awansu, bo znam po znajomych policjantach i wojskowych, ze w formacji mundurowej trzeba naprawdę coś #!$%@?ć, żeby wywalili z tej pracy, a awanse przychodzą realnie ze stażem...