Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś tygodnia nie mogłem doczekać się meczu. Ręce pociły mi się od czwartku na samą myśl, że wracamy. Dzisiaj zabrałem barwy, wchodzę na sektor, napięcie rośnie, pierwszy gwizdek i... jakiego #!$%@? dostałem liścia. Nie wiem w sumie czego się spodziewałem. Najsłabszy skład Wisły w XXI w. Dzisiaj na boisku po prostu dramat. Nawet nie chce mi się oceniać pojedynczo piłkarzy, bo przecież wszyscy widzieliśmy. Mam nadzieję, że zagramy chociaż kilka meczów w tym sezonie ze wszystkimi dostępnymi piłkarzami. Spaść nie spadniemy, ale będzie to kolejny sezon do zapomnienia. Niestety nie ma kim straszyć, jeszcze jakiś czas temu był Brlek, Carlitos, Ondrasek, Kolar itd. Na teraz nie widzę u nas takiego grajka. Może Silva, może ktoś przyjdzie? Oby.
No ale. Kto kocha, ten wierzy ¯\_(ツ)_/¯
Do zobaczenia w Gdańsku
#wislakrakow
  • 6
  • Odpowiedz
@Latoszek: ja tylko przypominam że na początku tamtego sezonu wszyscy wypychało Ondraska z klubu bo miał za wysoką pensję, a Kolara już wszyscy spisywali na stratę. Poza tym rok temu też zagraliśmy 2 paskudne mecze na samym początku sezonu gdzie nawet z karnego nie umieliśmy zdobyć bramki.
  • Odpowiedz
@Latoszek: przypominam tylko, że to samo zapewne myślałeś rok temu o Ondrasku, pół roku temu o Kolarze, a jeszcze wcześniej o Brleku. Żaden z nich od poczatku nie czarował, a wręcz przeciwnie.
  • Odpowiedz