Wpis z mikrobloga

@Kasahara: ogladalem i sie dziwie ze nic nie wspomniał o tym jak sobie roluje do piszczeli sztangi. Najpierw mowi ze jest A do B a zaraz roluje każde potworzenie i troche temu zaprzecza no ale ; D
  • Odpowiedz
@Kasahara: no tak no okej, ale on tłumaczy ze trzeba najpierw zdjac sztange z racków odłożyć i z takiej pozycji sie podnosi, a on ściąga na ziemie roluje i podnosi dlatego mowie ze to zaprzecza temu co gada ; ]
  • Odpowiedz
@Kasahara: No, ale z drugiej strony co za roznica czy uslysze, zeby sztange trzymac na srodku stopy i barki prosto nad nia od jakies lamusa czy od Halla. Nie dajmy sie juz temu marketingowi. To wiedza ma wartosc, a nie kto ja sprzedaje.
  • Odpowiedz
Jest to poradnik stworzony rzetelnie? Bo to, ze gosc duzo ciagnie to w sumie nie znaczy, ze bedzie umial nauczyc innych jak to robic.


@DywanTv: POZBĄDŹ SIĘ TAKIEGO MYŚLENIA. Od każdego kto ma takie wyniki, jest czołówką świata można bardzo dużo wyciągnąć dla siebie, podłapać mnóstwo rzeczy które poprawią wynik. I właśnie takich ludzi należy obserwować, analizować to co mówią, a nie jakiś tam marnych trenerów z totalem 600kg co
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Nie mowiles kiedys, ze wszyscy od Seby Kota "zle" wyciskaja? Stosuja technike, ktore bedzie skutkowala kontuzjami barkow? W tym Grzesiu Walga? To slynne "pchanie w stojaki"? A to chyba swiatowa czolowka w wyciskaniu w koszuli, nie?
Jak to sie ma do

Od każdego kto ma takie wyniki, jest czołówką świata można bardzo dużo wyciągnąć dla siebie, podłapać mnóstwo rzeczy które poprawią wynik.


Nie pytam, zeby wbic szpile, tylko z
  • Odpowiedz
Nie mowiles kiedys, ze wszyscy od Seby Kota "zle" wyciskaja? Stosuja technike, ktore bedzie skutkowala kontuzjami barkow? W tym Grzesiu Walga? To slynne "pchanie w stojaki"? A to chyba swiatowa czolowka w wyciskaniu w koszuli, nie?

Jak to sie ma do


@DywanTv: A czy ja tam mówiłem o technice wyciskania w koszuli?! NIE!. Mówiłem o wyciskaniu RAW.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Nigdy nie wyciskalem w koszuli, wiec nie wiedzialem, ze sie czyms ta technika rozni - no ok.

Ale wciaz i Kot i Walga ucza takiego wyciskania wszystkich swoich podopiecznych, sami tak wyciskaja. Walga jest swiatowa czolowka w wyciskaniu koszuli, ale lamusem, jesli chodzi o raw? Podobnie Kot ktory tam ma kilkanascie tytulow MP? Jak to jest?
  • Odpowiedz
@DywanTv nic odrywczego on tam nie mowi, w skrócie sztanga na srodku stopy i #!$%@? w gore :) co bylo powiedziane to juz wiesz. Teraz tylko trenowac. Wszyscy tylko o technice a prawda jest taka jak sam eddie mowil ze trzeba trenować i trenowac. Fajnego wywiadu on udzielał z brianem shawem jak opowiadal o przygotowaniach do 500kg. Glownq role miwl psycholog ktory mowil ze ma sobie wyobrazac jakby ta sztanga byla
  • Odpowiedz
@DywanTv: @johnmorra: @Kasahara: A jeśli chodzi o sam filmik... Gdzie on #!$%@? był jak ja się męczyłem z ciągiem? Heh. Te wskazówki których udziela Hall na początku, doszedłem do tego ostatnio sam, po długim czasie frustracji i męczenia z ciągiem. Mam tutaj na myśli to że trzeba mieć obite piszczele na dole, że należy stanąć szerzej, oraz że należy złapać szerzej, bo zbyt wąskie łapanie znacząco
  • Odpowiedz