Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 387
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To co opisales (jak chocby wymiana zamkow) to naruszenie miru domowego i nie ma żadnego znaczenia że ona jest tam nielegalnie


@nicari: pomaga w takiej sytuacji wprowadzenie innych domowników którzy im uprzykrzą życie na maksa. już były takie akcje na wypoku
  • Odpowiedz
No dobra. Syf i malaria- ale jaki wniosek? Matka patol i co - nie pomagać? Odebrać dzieci? Pytam szczerze, bo często spotykam w necie taką sytuację i co? Jesteś służbowo czy system przewiduje jakieś rozwiązanie? Bo wydaje mi się, że dla dzieci te 500 plus, które przedstawiasz w negatywnym świetle, może jest najlepszym z możliwych rozwiązań


@kierownik2004: 500 plus to tutaj największe zło świata więc nie oczekuj konstruktywnej rozmowy. Wszyscy
  • Odpowiedz
@ediz4: Ja nie neguję w żaden sposób 500+, tym bardziej ze madka, nie chla/nie ćpa, tylko jak już dostaje 2000k+ siedzi w chacie cały dzień, to mogłaby posprzątać, ogarnąć dzieciaki.
  • Odpowiedz
@Goronco: pracowałem w jednej z większych firm od chwilówek. glownym klientem jest Seba lvl 19 w piątek około 15:00.. prawdopodobnie klei mu się jakaś spontaniczna impreza na wieczór a w funduszu reprezentacyjmym pustka
  • Odpowiedz
@leo762:

oglądała program Jaworowicz


Ta jaworowicz to jest właśnie wysryw takich patoakcji puszczanych na całą Polskę tylko po to żeby ktoś kto jeszcze na to nie wpadł zrobił dokładnie tak samo.
  • Odpowiedz
Dziwna sprawa ale widzę światełku w tunelu bo by nie być tą patologią 500+ wystarczy się tego zrzec


@4x80: to gdzie mam podpisać żeby moje podatki na to nie szły? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Umowa wynajmu okazjonalnego niewiele daje w sensie windykacji a ma sporo wad - między innymi koszt obsługi prawnej. Takie mieszkania to się wynajmuje jako pokój z klauzulą umożliwiająca korzystanie z części wspólnych. Pierwsze problemy z płatnościami i w zgodzie z prawem w drugim pokoju instaluje się inny lokator. Dalej już z górki.
  • Odpowiedz
Poczekałbym aż wyjdą, wszedł do mieszkania, wymienił zamki, spisał, sfotografował ich rzeczy i wystawił na korytarz. Niech się oni dalej martwią. Policja nic nie może w takim wypadku zrobić.


@leo762: tak to sie robi, a nie jakies p---------e. Brak umowy = pan/pani tutaj nie mieszka, ja tych panstwa nie znam i nie wiem czego chca.
  • Odpowiedz