Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 387
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Relewantna: Twoje babcie i dziadki mieszkali w młodości o wiele gorszych warunkach. Małe dzieci nie zwracaja uwagi na to czy mieszkanie jest piękne czy nie, to dorośli mają takie skrzywienia. Dzieci sie cieszą dobrą zabawą i dla nich kibel jest od srania a nie ładnego wyglądania.
  • Odpowiedz
@leo762: teraz już rozumiem, dlaczego moja ciotka wynajmuje tylko studentom mieszkanie. Jakbym miał kupować mieszkanie za ponad 100k, zainwestować, żeby potem zarabiać, a potem trafiłbym na takich ludzi, co się naoglądali Jaworowicz i żyli beztrosko, jednocześnie niszcząc moje mieszkanie, to ja podziękuję. Ciekawe kto tej kobiecie co wynajmuje mieszkanie zwróci kasę (bo straty są, widzę, duże).
  • Odpowiedz
@leo762: ja bym zaatakował od strony bombelka.
Syf? - donos do opieki społecznej - matka niewydolna wychowawczo.
Grzyb na ścianie? Tak małe dzieci nie mogą przebywać w takich warunkach, bo mogą jakiejś astmy się dorobić.
Może też nieczysto zagrać. Podrzucić parę wydrukowanych zdjęć pedofilskich, ale na zwykłym papierze z drukarki, bo chyba z takiego nie można ściągnąć odcisków palców.
Można też kupić pół kilograma trawy, zawinąć ją w jakąś grubą
  • Odpowiedz
@leo762: Mireczku, trzymam kciuki. Strasznie ciężki kawałek chleba. Smutne i ponure, że takich ludzi jak ta kobieta mamy w społeczeństwie. Wstyd i żenua. Już były o takich akcjach wykopy i artykuły. Na szybko przypomniał mi się patent z wymianą stolarki okiennej w chłodnym zimnym sezonie ( ͡° ͜ʖ ͡°) usunięcie starych okien i czekanie na nowe, które t r w a ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
Czy właściciel nieruchomości wypowiedział umowy mediów? Można poodcinać co się da (wody chyba nie), ale neta, prąd pewnie się da.


@snwptest:

nie mozna, to nekanie lokatorow. Zreszta za media babka placi :P
  • Odpowiedz
balkon do zabaw dla maluszków


@leo762: o i jakie ładne petunie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Japierdl... i to są wyborcy... ludzie z prawem głosu... wiadomo że zagłosują na tego kto im więcej da od tych co mają bo na to zarobili... to boli kurde...
  • Odpowiedz
w UK to samo, z tym że gorzej - bo mieszkania counsilowskie (darmowe) dostają jedynie mniejszości (ok, nie widzialem, żadnej białej rodziny, na około 100-150 oddanych do użytku mieszkan counsilowskich). Dewastacja - już po miesiącu (mieszkania są totalnie nowe) mieszkanie śmierdzi, ściany p-------------e, światła nie działają, nawet korytarz zniszczony a na nim sterty śmieci.
4 bombelki? Tu biega nawet po 6-8. Do tego gada to w dziwnym jezyku. Pracować? Po co jak
  • Odpowiedz
@leo762: czy dobrze kojarzę, że u notariusza najemca wskazuje lokal do którego można go wyeksmitowac w razie problemów, a za kilka dni właściciel tego lokalu cofa zgodę i cały pomysł najmu okazjonalnego traci sens?
  • Odpowiedz
@badtek: owszem, w gorszych. Zwłaszcza dziadek opowiadał, jak nie mógł już wytrzymać mieszkania na kupie i marzył, żeby się wydostać. Moją mamę z kolei do dziś złość ogarnia, jak wspomina, że w dzieciństwie nawet łóżka własnego nie miała. Dalekie to było od zabawy. Choć o zaszczanych materacach nikt nic nie wspominał.
  • Odpowiedz
@KiedysBilemRekordyWDeluxeSkiJump: Tłumaczę po raz kolejny. W dooopie mam to co ona sobie tam zgłosiła. Napisałem tu może z 10% tego co tam się wydarzyło. Jest słowo na słowo, plus mam nagrania. A z zamkiem, wymianą też jest załatwione dobrze. Rozmawiałem z mecenasem. Nie wiadomo czy sprawa nie pójdzie do umorzenia, wkurzyło mnie tylko, że bede musiał tracić czas i się tłumaczyć.
  • Odpowiedz