Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam nadzieję, że moderacja pozwoli odnieść się do tego bagna z tagu #f1 i wojny ekspertów

Żenada ze strony Erbo, Daniela i publiczności
Zaczęliście słusznie wytykać chamską krytykę, bo jest za duża i obrażliwa
Natomiast obecnie przeszło to w bronienie Daniela, który sam sobie na to zapracował i teraz podpiął się pod rolę ofiary którą mu daliście

Nie podoba wam się upierdliwe wytykanie błędów, mi też, bo wole jeśli ktoś robi to łagodniej
Ale cholera, wy sami plusujecie przerabianie wizerunku innego najmilszego dziennikarza, robicie pierdyliard przeróbek z nim i nawet nie próbujecie ukryć nazwiska. Zajebiste podwójne standardy. Gutowskiego można gnoić po imieniu i nazwisku, bo dzieli się opiniami ale Daniela już nie można nawet kurna krytykować, nawet jak zasłużył, bo tak. Durnota

Erbo tak przesadził, że doprowadził do tego zjawiska. Szafa wami manipuluje, podaje przeinaczone informacje, wyrywa z kontekstu, brnie w zaparte w swoje teorie z ciemnej szafy, nie jest w stanie odnieść się do żadnego argumentu, robi pierdołowate żarty ze swoich błędów a wy zaczynacie mu współczuć, bo kogoś wkurzyło że osoba gadająca pierdoły jest kreowana na eksperta. Powtórze- ten ktoś przesadził i stworzył to współczucie, ale macie chyba własne mózgi

Pójdźcie do jakiegoś eksperta od manipulacji jak macie w znajomych i pokażcie mu te materiały ale nie mówcie, że wspólczujecie bo pęknie ze śmiechu

Najmilszy robi sobie złą opinię, bo wchodzi w pyskówki i pokazuje czasem słusznie, że inni mało wiedzą. Z innej strony ale też psuje sobie wizerunek
Tymczasem szafa nie odnosi się do żadnej krytyki, mainpulowanie zarzucano mu już kilka miesięcy temu i do tego swoją postawą kreuje się na osobe zupełnie niewinną. A krytyka nie wzięła się z tego że komuś nie spodobało się jak wygląda tylko z gadania głupot

Powtarzam Erbo przesadził i sam się przyczynil do tego odwrotu, ale ludzie, wasze współczucie i jednoczesne jechanie kogoś innego jest dużo gorsze niż jeden człowieczek, który sobie pisze o dzbankach i dodaje XD do tego. Jesteście wielkimi hipokrytami
A taki ekspert nigdy nie powinien wypłynąć, a skoro wypłynął to niech posprząta to co rozlał
Jak Kler robi to samo to chcecie ją wypieprzać z F1 i jakoś jej nie współczujecie, może powinna na twitterze napisać że jednak można mieć inne bolidy jak haas testował dwa pakiety XD Tylko kwiaty wam zwiędną w przesyłce do Groove

Fer plej dla Daniela, zajebiście wie jak grać tłumem i pod taką falą słusznej krytyki jeszcze przekonał ludzi do siebie. Chłopie prezydentem możesz zostać z takimi skillami.
Ale rób F1 dobrze albo wcale. Albo przynajmniej to co robisz dobrze bo ja jestem pewnien że w środowisku nie jesteś szanowany nawet jeśli masz 10 k na kanale. Skoro mirkom nie odpowiadasz konkretnie na zarzuty tylko uciekasz jak dzieciaczki w szkole to w padoku echem niesie sie zła sława. Nawet Kubica i Sokół już cisnęli ale co ja tam wiem, nawet nie mam jaj napisać ze swojego, szkoda że mi nie urosły

@erb0 @podobno_mialem_multikonta
#kubica #powrutcontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 21
@revlayup: Kiedyś klikając instagramy związane z Williamsem i ich ludźmi trafiłem na gościa o imieniu Marcin, który wrzucił zdjęcie ekipy Williamsa z toru. Możliwe że Polak. :)
Gutowskiego można gnoić po imieniu i nazwisku, bo dzieli się opiniami ale Daniela już nie można nawet kurna krytykować, nawet jak zasłużył, bo tak.


@AnonimoweMirkoWyznania: To chyba kuriozalne, by bezstronny dziennikarz mial tlumaczyc sie ze swojego obiektywizmu przed oszolomstwem i fanbojstwem wywolanym przez innego. Nawet jesli nie jezdzi na wyscigi i nie "widzi wiecej".

Nie chce mi sie bronic Szafy, ale chciales byc glosem rozsadku, a brzmisz jak typowy discordowy krzykacz
To chyba kuriozalne, by bezstronny dziennikarz mial tlumaczyc sie ze swojego obiektywizmu przed oszolomstwem i fanbojstwem wywolanym przez innego.


@smutny_kojot: Tak, tak, bo każdy kto podważa obiektywizm szafy to oszołom.

Pomysl jeden z drugim, ze Szafa nie ma zadnego interesu, aby slepo krytykowac Kubice


@smutny_kojot: W takim razie wytłumacz dlaczego wyrywa wypowiedzi Kubicy z kontekstu (nawet w połowie zdania) żeby tylko za wszelką cenę pokazać że to on ma rację
someONE - > To chyba kuriozalne, by bezstronny dziennikarz mial tlumaczyc sie ze swoj...

źródło: comment_rnxOLzFqm4A5ipI4dUFi7jwU6BuEHtFA.jpg

Pobierz
@AnonimoweMirkoWyznania: tak piszecie o tym Cezarym... ale nikt nie napisze o tym, że Cezary nie potrafi nawet odpisać Danielowi na twiterze czy innej platformie tylko cały czas pociska go czy to na swojej stronie fejsa czy na przykład wczoraj cytował Daniela, nie podał jego imienia i pocisk i to jest ok? wy tylko widzicie zawsze jedną stronę. Nie bornię Daniela, ale to już jest słabe. Gutowski od lat wyśmiewa ludzi i
@RKfanforever: Nie wiem jak inni, ale ja tu już kilka razy pisałem (σ ͜ʖσ), że Cezary trochę sobie szkodzi odnoszeniem się do ludzi, wchodzeniem w pyskówki, ogólnie formą tego itp. Można zrobić to lepiej, a on się szybko denerwuje jak ktoś uważa inaczej i dla niego to jest oczywiste i głupie.
Chociaż dla mnie jest o tyle zaskakujące, że rozmawiając z nim
@revlayup: Cezary poczuł się zagrożony - ja tak uważam - dlatego, że Daniel i Roksana trafili do TVP. o ile mozna mieć o tej stacji różne zdanie, o tyle wybór Roksany uważam za bardzo dobry. Ma jakieś tam wpadki, ale to, co ta dziewczyna wie, a wie sporo, bo moja koleżanka z nią studiowała i ma ją w znajomych na fejsie, to głowa mała. Wiem też, że po tej akcji na
@RKfanforever: Jak najbardziej mógł, nagle ktoś wypłynął i ma zasięgi. Nie można tego wykluczać.
Co do Roksany, nie znam twórczości tej dziewczyny, nie chcę oceniać ile wie.
Ja wiem, że w Polsce jest kilka osób, które wiedzę mają naprawdę gigantyczną i spokojnie mogłyby wejść z buta do padoku i brakowałoby im "jedynie" doświadczenia. Problem w tym, że jak ktoś się zna na piłce to się z tego utrzyma, a ktoś nawet
@some_ONE: Okej, ale tego, ze ten wpis od 4 kolek sam w sobie jest agresywny to juz nie skomentujesz. Szafa #!$%@? cos w wypowiedzi o oponach, a gosciu wjezdza w niego, jakby powiedzial na wizji, ze Hitler nie wiedzial o holokauscie #pdk. Czy to nie moglo wygladac na zasadzie "Panie Danielu wydaje mi sie ze pomylil sie pan" zamiast "oszukujesz ludzi pseudoekspercie"? I tak niestety wyglada wiekszosc rozmow na wiekszosc
@smutny_kojot: No mi ten wpis anonimowych nie wygląda na głos rozsądku, tylko ktoś się wkurzył i wypisał żale, ale to tak tylko dodaję.
Ja spróbuję pokazać co widzę po ludziach i po sobie.

Problem w tym, że Szafa nie jest w pełni obiektywny. Cezary też nie jest, ale jeszcze przed powrotem RK napisałem wam tutaj pięknie (brzmię jak on xD), że dziennikarstwo ma dwa rodzaje - informacyjne i publicystyczne, a to
@smutny_kojot Człowieku Szafa vel. Sanok nie jest dziennikarzem i nie był chyba nawet na żadnym GP. A porównywani jego do CG który co rok jest na większośći GP i ma dostęp do ludzi co tworzą F1 jest jak porównanie kota domowego z 250 kilogramowym tygrysem.ʕʔ
Publika oczekuje jednak, że na hejt dostanie merytoryczną odpowiedź. Takie wyjaśnienie zawsze imponuje każdemu, niezależnie od strony. Agresywne wyjaśnienie (CG) jest lepsze niż jego brak, bo to brak jednak dodaje plusy hejterowi.


@revlayup: Czyli z braku argumentow lepiej powiedziec jak Cezary "mam racje bo co ja wiem to ja wiem, a jak sie nie podoba to czesc"? Hmm ciekawe.

porównywani jego do CG który co rok jest na większośći GP i
@smutny_kojot: Nie, jedno i drugie nie jest optymalne, ale pokazuję Ci jak reagują na to ludzie. Jeśli ktoś pokazuje, że jest pewien swoich opinii i pociśnie krytykowi, to będzie im to bardziej pasowało niż to co robi Daniel.

Zresztą "ja wiem co ja wiem" nie pada w każdym vlogu i on tych argumentów ma całkiem sporo, tylko średnio je przedstawia. Czarek wielokrotnie swoje stanowiska wyjaśniać próbował, przy tym się denerwując i
Zresztą "ja wiem co ja wiem" nie pada w każdym vlogu i on tych argumentów ma całkiem sporo, tylko średnio je przedstawia.


@revlayup: Poza tym "ja wiem co ja wiem" dotyczyło sytuacji, gdy ludzie wmawiali Cezaremu, że wie coś więcej o sprawie RK, ale nie mówi o tym na vlogu. A nie z braku argumentów jak tu niektórzy piszą. ¯\_(ツ)_/¯