Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krol_bolu:

Przykładowo sam znam trzech naukowców z osiągnięciami którzy nadużywają marihuany

Spytam tylko, co znaczy "nadużywają"?
Chyba niełatwo być naukowcem czy kimkolwiek do rzeczy gdy się nadużywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MuchomorSromotnikowy:

Palić można w cholerę dużo, ale lepiej zainwestować w waporyzer i to pozwoli na wyciągnięcie wiekszego haju z mniejszej ilości.

Dziwne stwierdzenie. Chyba tylko jeśli porównujesz do kręcenia jointów. Waporyzer jest raczej mniej ekonomiczny niż palenie gdy się pali czysty materiał, choćby ze typowej szklanej fifki.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mardo:

Jak ktoś był debilem przed jaraniem to będzie debilem po.

Spory wpływ może mieć w jakim wieku się zaczęło jarać. Jeśli za nastolatka to można pozbawić się szansy na zostanie kimś innym niż debilem.
Poza tym zgoda.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r5678:

50g miesięcznie to równowartość 500 szklanych fifek które przyjmiemy tu jako miarę.

To daje równowartość 17 fifek dziennie. Musiałby to palić jak szlugi w zasadzie, czyli cały dzień bez przerwy w tym i w pracy itp.
Mało to realne.
Fajne wyliczenia ale nie każdy jara ekonomicznie. Kręcą blanty po ćwierć-pół gieta za każdym razem i palą samemu. Jako, że pełna saturacja THC następuje dość szybko ale efekt czuć z opóźnieniem,
@WiFoN_xD: Akurat z tą agresją to 100% prawda, przynajmniej wiem po przypadkakch ktore ja znalem. Obydwa przypadki po #!$%@? okazywały wzmożona agresje, dodatkowo jeden z nich jak nie mial to zaczynal zachowywac sie jak dziecko, rzucal fotele na ziemie, otwieral balkon po zlosci, chlapał wodą z kranu po podłodze. Z tym ze oni #!$%@? koks non stop.
@arniszwarz: Czesc przeciwnikow palenia ma do siebie to ze stara sie na sile
@arniszwarz: A mnie śmieszą alkoholicy którzy #!$%@?ą życia swoje i innych bo mogą upić się nawet dentaturatem za +-5 zł... zielska za tyle nie kupisz... po zielsku nikogo nie skrzywdzisz :/ fakt ze dużo palenia rozleniwia, trochę ogłupia ale tylko wtedy gdy się pali. Wszystko jest dla ludzi, ale w odpowiednich ilościach