Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@arniszwarz: Nie będę się kłócił z teza która postawiłeś, ale nie jest ona taka czarno-biała. Na studiach miałem 2 letni okres kiedy paliłem codziennie bez wyjątków, ale w niewielkiej ilości, około g/tygodniowo. Życie ogarnialem bezproblemowo, nie miałem problemu z relacjami towarzyskimi ani zaniedbywaniem obowiązków. Dziś już tak nie pale i chociaż mimo tego, że nie uprzykrzalo mi to życia, tak dziś mogę bezapelacyjnie stwierdzić, że mindset na trzeźwo mam znacznie
  • Odpowiedz
@jamesbond07: ja akurat, az tak duzo do nich nie mam :) bardziej mi chodzi, ze wywyższaja sie nad moim kolega co wezmie kolege raz na miesiac/dwa miesiace, bo sie czuja o wiele wyzej niz on. Wedlug mnie sa o wiele nizej, wieksze efekty uboczne (spoleczne i zdrowotne) maja oni niz ten drugi kolega
  • Odpowiedz
4stowy na kilka kresek koksu


@krol_bolu: xD 400pln to 1,2grama swietnego koksu na ulicy
Dawkowanie to 30-50mg (chyba ze tolerka)

Boze jak ja nienawidze tego portalu gdzie kazdy sie przekrzykuje a sami #!$%@? wiedza, albo co gorsza, wiedza bo sie naogladali filmow typu wilk z wall street.
Najgorsze jest to ze ty dostajesz plusy za to co #!$%@?. pozdro od kumatego ziomeczka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@arniszwarz: miałem kumpli co walili po kilka wiader dziennie, dla znacznej większości z nich to była droga do przygody z twardymi. Dziś nie mam z nimi kontaktu, wiem że jeden z pacjentów kompletnie #!$%@? się dopalaczami i zamienił się w jednego z tych #!$%@?, co wierzą w energię i naturę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Starzy #!$%@? go z chaty, a on podobno się rozbija po wojewódzkich
  • Odpowiedz
@Janusz_Rekina: Tak, nie jest to ostre #!$%@? z butow, ale lekka przyjemna stymulacja + gadatliwosc, za to plus jest taki, ze jak Ci zejdzie to normalnie sobie zjesz, dobrze sie czujesz jak to przespisz. Nie to co po fecie, ze nawet 2 dni mozesz zle sie czuc i nic nie zjesc
  • Odpowiedz
@arniszwarz: ale wiesz, że to czy człowiek się rozwija, czy nie jest w bardzo małym stopniu związane z jaraniem? Owszem po zbakaniu człowiek się rozleniwia ale nie jest to stan permanentny. Ambitny człowiek nie przestający się nigdy uczyć może jarać regularnie i sie rozwijać, podczas gdy leń z małymi aspiracjami może nie tykać żadnej używki i stać w miejscu. Uogólnianie jest z dupy
  • Odpowiedz
@jedzbudynie: i co to, że masz koks za kilka dyszek mniej oznacza, że jesteś kumaty a ja nie ? Nie kupuje koksu ale mam znajomych którzy i owszem i znam ich przedziały cenowe a podana przezemnie jest średnią. Podejrzewam, że ludzie płacą i wiecej zwłaszcza jak nie mają alternatyw albo nie są "ziomeczkami" z ulicy i mają więcej do stracenia na umawianiu się z takimi jak ty więc płacą więcej.
  • Odpowiedz