Wpis z mikrobloga

@j4pko: Nawet jeśli tak mają - to wiecznie tak nie będzie. Zasiłki oraz 500+ nie są wieczne. Dziś są, za rok niekoniecznie.

Więc jak to bait - bardzo fajny :-) A jeśli nie...to w momencie zabrania zasiłków, gratulacje do takiej rodziny. Leży na glebie. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@j4pko: powiedz, że to ściema...
@Pshybysz: obawiam się, że po części to prawda... Może nie, że 7k na miesiąc mają, bo pewnie połowę z tego (2k z 500+, 1k z mopsu, renty z 600) ale doliczyć do tego mieszkanie (tak, mogą im w całości opłacać), żarcie itp to tak, PAŃSTWO daje na nich około 7k.
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia: to zależy co znaczy dla ciebie na poziomie.bo jak wpierniczanie kawioru,wołowiny z kobe,ubieranie sie w stuff od hermesa czy innego bottegi vennety.A wakacje to tylko na prywatnej wyspie, to tak bedzie to c-----e.W innym przypadku nie bedzie to odbiegało od tego jak wyglada to u ludzi robiacych za minimala w januszexie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 77
@LRF1000W: @Sckb: @4x80: Żona znajomego pracuje w mopsie i niestety potwierdza że zdarzają się wpłaty po parę tysi (ona najwięcej wypłacała 5k i to regularnie jednej babce, zapamiętała ją bo po odejściu od kasy biegła do biedry po alko). Masa tych "biednych" ludzi dojeżdża do urzędu czy Caritasu taksówkami. Mieszkania za frajer albo za pół darmo, podstawowe żarcie za darmo, kilkoro dzieci to też zastrzyk gotówki,
  • Odpowiedz
@zagu: pracowałem kiedyś w urzędzie pracy. Obok był bank, gdzie szły wypłaty zasiłków dla bezrobotnych. Nawet sobie nie wyobrażasz jakie osoby przyjeżdżały w dniu wypłaty zasiłków... Paniusie odpicowane na glanc, w futrach i w ogóle taryfami albo samochodami droższymi niż moje dwa złomy... Przecież to szlag człowieka trafia! Ja zapieprzam jak osioł i na dobrą sprawę nic nie mam a oni g---o robią, srają pod siebie i jeszcze żyją jak
  • Odpowiedz
@Blaskun jaki fejk cxy bejt jak mają dzieci z orzeczeniem to bez problemu tyle złapią
2000zl 500+ będzie zaraz
3500zl na 3x chore dziecko
800zl Mops
Do tego jakas mała zapomoga.
Mieszkanie od miasta.
To może bejt, ale są tacy ludzie.
  • Odpowiedz
zapamiętała ją bo po odejściu od kasy biegła do biedry po alko


@zagu: I to widać z okienka gdzie się wypłaca forsę jak szła z biedronkową flaszką? LOL
  • Odpowiedz
@kipowrot: Wiem, że są, bo sam takich znam. 5 gówniaków z trzema facetami. Każdy alimenty, 500+, mops i caritas, mieszkanie za darmo, opłaty za darmo. Gówniaki tak rozwydrzone, że się słodyczami w domu rzucają. Madka nigdy nie pracowała, obecny nie wytrzymał w robocie kilku miesięcy, a w większości tylko do pierwszej wypłaty. Jedzenie, które dostają wyrzucają, albo rozdają. Stać ich na dwa auta. Typowa bieda. ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia: to policz wyobraź sobie sytuację taką - facet robi na czarno za granicą, w pl deklaruje 0 dochody, a matka niech zarobi na legalu pełną minimalną - full social i tak się należny i są pensje. na studnia opłacają internat + stypendium u mnie 800 zł.

tylko głupi nic nie robią na bezrobociu.
  • Odpowiedz