Wpis z mikrobloga

Miry, czemu polskie prawo pracy pomimo tego że jest tak złożone i monstrualnie #!$%@?, nie obejmuje tak ważnej i jedynej liczącej się rzeczy jak grafik w pracy? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#!$%@?łem się bo w środku tegoż miesiąca zamieniono mi cały grafik na tenże miesiąc xD Ja już mam plany porobione dostosowane do wcześniejszego grafiku (lekarz/weterynarz/lakiernik/blacharz/mechanik itd).

Kompletnie bez mojej wiedzy i zgody taka procedura została przeprowadzona xD A co najśmieszniejsze to jest legalne i pracodawca nie musi się mnie o nic pytać. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nawet nie dostałem informacji o przeprowadzonej zmianie całego grafiku dowiedziałem się dopiero po przyjściu do pracy xDD Nie od dzbana który zmienił a tylko dlatego że zerknąłem na grafik wywieszony na tablicy informacyjnej którą każdy przez 29 dni w miesiącu ma w dupie xD

Powiedziałem, że #!$%@?ę to i będę przychodził według starego grafiku to dostałem po ryju niedopełnieniem obowiązków "ciążących na pracowniku". (°° XDDDD

I weź tu żyj jak człowiek.( ͡° ͜ʖ ͡°)-

W Polsce jak w lesie czy jak w chlewie obsranym gównem? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#heheszki #polska #praca #januszex #prawopracy ##!$%@? #przegryw #niedlapsa
GajuPrzegryw - Miry, czemu polskie prawo pracy pomimo tego że jest tak złożone i mons...

źródło: comment_RWZRMYLa0mcKNZot4WO35vRFXmJd9hDA.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@GajuPrzegryw: Przecież kodeks pracy mówi do kiedy grafik musi zostać ustalony - najpóźniej 1 tydzień przed rozpoczęciem okresu, którego dotyczy = po prostu z minimum tygodniowym wyprzedzeniem
  • Odpowiedz
  • 1
@husky83 Nie tyczy się to zmian dotyczących zjawisk losowych.

Czyt. Ktoś #!$%@?ł chyba z pracy albo jedna z lasek wzięła zwolnienie więc ja mam za nich #!$%@?ć xD

I zmiana grafiku w takiej sytuacji ma prawo zajść z jednodniowym wyprzedzeniem. (Psst wystarczyło do mnie zadzwonić i powiadomić wcześniej #!$%@? Januszu.) ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz