Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zagadaliscie kiedykolwiek #rozowypasek np. przy barze w klubie/pubie? Dla mnie (jako faceta) to troche desperacja, bo jak sie nie jest 8+/10 to tylko nabijecie takiej atencje a i tak nic z tego nie bedzie. Poza tym czulbym niesamowita goryczke jakbym mial robic z siebie spermiarza. Prawda jest taka, ze albo poznajesz kogos w szkole, podczas studiow "naturalnie" albo potem przez apke czy jakies wspolne zainteresowania, kursy a nie zagadujac jak creep w miejscach publicznych. Czasami jak slysze te rozmowy to sie za uszy lapie bo takiej ilosci c-------h tekstow to sie przez caly rok nie uslyszy co tam

#takaprawda #zwiazki #s--s

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania proponuje odstawic wykop w pierwszej kolejności, będzie łatwiej się ogarnąć. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie wiem nawet co Ci odpisac - z jednej strony chciałbym pomóc Ci spojrzeć na to z innej perspektywy z drugiej ty tego nie chcesz, obrażasz mnie i innych.

Ja jestem wygryw, ty jesteś przegryw. Z takim podejściem sytuacji nie zmienisz, a może mógłbyś.

Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: PRO TIP: wystarczy mieć po prostu znajomych i nie trzeba na siłę zagadywać do dziewczyn czy o---------ć jakieś creepy akcje typu zagadanie w tramwaju / na ulicy. Dziewczyny poznajesz wśród znajomych, w szkole, w pracy i wszystko idzie naturalnie - wystarczy dobrze wyglądać i mieć coś ciekawego do powiedzenia
  • Odpowiedz