Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siemka Miraski!
Takie pytanko - potrzebuję jakiś rad jeżeli chodzi o #vlcd - chcę przez 4 tygodnie lecieć na 1200 kcal, żeby zrzucić jak najwięcej sadła. Potem 3 tygodnie zwiększania kalorii (keto) I tydzień na wyjście i nabicie na HC. Poszukuję jakiś inspiracji na sycące posiłki przy tak niskiej podaży kalorii - zwłaszcza jeżeli chodzi o obiady.

Jakie warzywa? Jak to jest z tymi węglami z warzyw? Czytałem, że duża część z nich jest niestrawna.

W tle będzie leciał teść i T3 25-37.5 mcg.

#mikrokoksy #silownia #dieta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 11
  • Odpowiedz
@mpitas3: Ale co jasniej? nie chce mi sie wykładów robic kazdemu mirkowi co tutaj napisze. Ja sam nie jestem zwolennikiem t3 ani clenu ani innych spalaczy nielegalnych hehe dlatego że to gra nie warta swieczki,chyba ze oscylujesz na jakis chory poziom bfa. Jeżeli trzymasz sie 8-10% (nadal zajebista sylwetka) to nie ma co.
  • Odpowiedz
@mpitas3: Insulina blokuje spalanie tłuszczu. Posiłki węglowodanowo białkowe powodują wyrzut insuliny. Jedząc często, a mało, jednocześnie nie dostarcza się wystarczająco dużo energii, i blokuje sięgnięcie do rezerw własnych. Organizm to ogarnia redukując wydatki. Lepiej zjeść raz dziennie wszystko naraz. Będzie co spalać dopóki insulina będzi podwyższona, a jak opadnie, to będzie się spalać tłuszcz.
anonymous_derp - @mpitas3: Insulina blokuje spalanie tłuszczu. Posiłki węglowodanowo ...
  • Odpowiedz