Wpis z mikrobloga

#homoseksualizm #lgbt #bekazprawakow #teczowepaski

Po przeczytaniu wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/42659217/tuz-przed-23-siedzialem-z-kolezanka-w-parku-podjec/ oraz komentarzy pod nim, czuję totalne obrzydzenie. Nie do patusa, który groził @Cukrzyk2000, ale największe obrzydzenie czuję do niektórych komentujących. Może na początek o czymś co mnie tylko poirytowało. Sporo osób zarzucało mu kłamstwo. Ok, też jestem sceptyczny wobec wielu rzeczy i nie wierzę we wszystko od razu. Ale czym innym jest niedowierzanie i prośba o jakieś dowody, a czym innym jest zarzucanie kłamstwa tylko dlatego, że nie pasuje do naszej wizji świata, gdzie to LGBT terroryzują Polaków.

A obrzydzenie czuję do tych, którzy winę za groźby zrzucają na ofiarę. Naprawdę nóż się w kieszeni otwiera i ślina sama się zbiera w ustach do naplucia na takich ludzi. Padały sugestie, że "za bardzo się obnosił", "pewnie robił mu parady pod domem" itp. Ludzie, miejmy k.... godność. Nie ma ABSOLUTNIE ŻADNEGO uzasadnienia dla tego typu przemocy. Popierając to jesteście takimi samymi patusami jak ten, który groził koledze. Jak można w ogóle popierać i próbować tłumaczyć osobę, która napadła na chłopaka siedzącego w parku? Nie wiem czy choć jedna z tych miernot to przeczyta, ale musiałem to z siebie wydusić, bo aż się we mnie zagotowało.

#!$%@?, będę się z niebieskim tak samo "obnosił" i będę widoczny. Mogę dostać w mordę, niech świat widzi jaka patola jest przeciwko nam. Dobrze, że mam odważnego niebieskiego.
  • 11
@CzajnikZniszczenia: dzisiaj wyszliśmy z dziewczynami i psami, mam już jako taką obstawę. O sprawie dowiedziało się pół miasta, wiele osób zna tego kolesia i wiedzą jaki jest. Prawdopodobnie jest w aktach bo moja mama jak miałem 10 lat doniosła na policję, gdyż nagrał film, na którym mnie dręczył. Naczytałem się sporo komentarzy na ten temat nie tylko tu i naprawdę jest mi przykro, chciałbym udowodnić, że to co miało miejsce stało
Jeśli coś dostanę, jakikolwiek dowód, to na pewno go pokażę, jednocześnie nie łamiąc prawa.


@Cukrzyk2000: Spoko, to sprawa drugorzędna. Ja ci akurat wierzę. Nagłaśniaj to i jedź z patusem. Czajnik jest z tobą. ()

Naczytałem się sporo komentarzy na ten temat nie tylko tu i naprawdę jest mi przykro,

Uwierz mi, robisz coś naprawdę dobrego, że nie boisz się pokazać i być takim jakim jesteś.