Po co tacy ludzie szukają jakiś świadków? xDD https://www.wykop.pl/link/5039123/bmw-wjezdza-pod-cysterne-smiertelny-wypadek/- chodzi o tą sytuacje, ktora byla pare dni temu na vikop.ru Stara bmka chce wyprzedzać wszystko co jest na jej drodze i #!$%@? pikaczu #!$%@?śmy się pod cysterne i nie żyjemy xD i teraz rodzina szuka świadków po co? Żeby im powiedzieć:„Pani szwagier #!$%@?ł jak zjeb i miał pikaczu jak zobaczył cysterne i umarł pozdrawiam ”?
@Jechanka: no zbyt wielu świadków tutaj nie widać. Pewnie wszystkich już macie, więc cudów nie ma. Pani (tak mi się wydaje, że pani) z prawej strony chyba najlepszy widok miała.
@bartekfux: widać że wjeżdża prosto w przód ciągnika, albo coś się w aucie działo (np opona poszła w tak niefartownym momencie, kierowca zasłabł, laska go trzasnęła w pysk za coś), albo samobój.
@Jechanka: przecież tam nie było wyprzedzania, gościu nagle wjechał na drugi pas. Może szukają świadków bo chcą wiedzieć dlaczego. Czy coś się wcześniej działo, czy opona jebła. Chcą pewnie wiedzieć czemu ich bliscy nagle zjechali prosto pod cysternę.
@Jechanka: No bo ten wypadek mimo wszystko jest dziwny. Gość z BMW miał jeszcze sporo miejsca do poprzedzających pojazdów, z przeciwka cysternę i kolejne samochody, doskonałą widoczność, a mimo to nagle skręcił pod cysternę.
Natomiast inną sytuacją jest to, że bliscy zmarłych którzy zginęli nagłą śmiercią, chyba całkiem często zaczynają prowadzić jakieś dziwne śledztwa na temat takiej śmierci, drążąc i zazwyczaj bezkrytycznie łykając wszelkie
https://www.wykop.pl/link/5039123/bmw-wjezdza-pod-cysterne-smiertelny-wypadek/- chodzi o tą sytuacje, ktora byla pare dni temu na vikop.ru
Stara bmka chce wyprzedzać wszystko co jest na jej drodze i #!$%@? pikaczu #!$%@?śmy się pod cysterne i nie żyjemy xD
i teraz rodzina szuka świadków po co? Żeby im powiedzieć:„Pani szwagier #!$%@?ł jak zjeb i miał pikaczu jak zobaczył cysterne i umarł pozdrawiam ”?
#gownowpis #niewiemjaktootagowac #polskiedrogi
@Jechanka: No bo ten wypadek mimo wszystko jest dziwny.
Gość z BMW miał jeszcze sporo miejsca do poprzedzających pojazdów, z przeciwka cysternę i kolejne samochody, doskonałą widoczność, a mimo to nagle skręcił pod cysternę.
Natomiast inną sytuacją jest to, że bliscy zmarłych którzy zginęli nagłą śmiercią, chyba całkiem często zaczynają prowadzić jakieś dziwne śledztwa na temat takiej śmierci, drążąc i zazwyczaj bezkrytycznie łykając wszelkie