Wpis z mikrobloga

Normictwo często dziwi się gdy przegryw wyzywa kobiety że te źle go traktują. "jak to, lochy traktują cię jak śmiecia? albo jak podczłowieka? albo każda jedna patrzy na ciebie jak na odpad, 0 oznak zainteresowania czy przyjacielstwa? ty chyba jakieś #!$%@? kobiety spotykasz, dla mnie zawsze wszystkie były miłe"
Prawda jest natomiast taka, że zarówno normik jak i przegryw mają do czynienia dokładnie z tymi samymi kobietami.

O co chodzi? Ano bardzo proste, lochy to istoty o wielu twarzach. To jak cię traktują zależy jaki jesteś atrakcyjny.
Chad mówi komplement: Ohh... to takie cudowne co mówisz, dziękuję słodziaku :*
Normik mówi komplement: Dzięki, to miłe :)
Przegryw mówi komplement: Eeee... ty mówisz do mnie? Weź spadaj bo powiem że mnie napastujesz

Chad spotyka ekspedientkę w obuwniczym: Witamy, chętnie doradzę panu zakup butów :) Na pewno zależy panu by dobrze wyglądać, proszę ze mną :)
Normik spotyka ekspedientkę w obuwniczym: Dzień dobry, w czym mogę pomóc? :)
Przegryw spotyka ekspedientkę w obuwniczym:

I tak jest ze wszystkim.

Nie wiecie jakie lochy potrafią być zakłamane i bezlitosne. Lochy absolutnie gardzą nieatrakcyjnymi facetami, traktują ich jak trędowatych (cóż jest to poniekąd uzasadnione ewolucyjne, biologia wytwarza mechanizmy które mają zniechęcić lochę do kopulacji z nieatrakcyjnym wg niej samcem) ale nie przyznają się do tego przy ludziach, bo to sukowate chamskie i wredne a lochy jak wiadomo żyją z atencji i tego co inni o nich myślą i nie mogą pozwolić sobie na niszczenie swojego niewinnego wizerunku.

#tfwnogf #przegryw #stulejacontent #redpill #blackpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zalesie #depresja
  • 8