Wpis z mikrobloga

Nie ja to przeżyłem ale... jak można w pociągu z płatną rezerwacją miejsc krzyczeć na jakiegoś młodego faceta, że jest d--a nie chłop bo nie ustępuje kobiecie miejsca. Przecież to już jest nawet za dużo jak na logikę różowych.

Kupujesz coś a potem ktoś oczekuje że się tego zrzekniesz... ja pitolę
#logikarozowychpaskow #pkp #rozowepaski
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Portowiec: Raz miałem sytuacje jak koleżanka odprowadzałem do pociągu i akurat jakiś gówniak z matką zajął jej miejsce i babka tłumaczyła to w ten sposób, że nie mając przydzielonego miejsca może sobie wybrać wtedy jakie chce. xD I podobno cała drogę się kłóciła z innymi babkami, że to ona ma racje. xD Co za ludzie... Oczywiście koleżanka usiadła na swoim ale wtedy babka zajęła kogoś innego miejsce i znowu się
  • Odpowiedz
@night_witch95: z największą, nieopisaną wręcz satysfakcją wytłumaczę jej, że ma zmienić miejsce.
Jeśli będzie nieuprzejma, z jeszcze większą satysfakcją poproszę, żeby s---------a, no litości.
  • Odpowiedz
@night_witch95: jasne, piszę pół żartem.
Doświadczenia ze starymi, problematycznymi babami niestety mam, bo mieszkam na osiedlu, którego populacja w olbrzymim procencie to właśnie osoby starsze, bardzo pretensjonalne.
Kolega wyżej podał rozwiązanie, usiąść takiej na kolanach, doprowadzić do sytuacji, w której kontroler sprawdzi i wykaże, że to miejsce jest Twoje. Przecież nie jest możliwe, żeby ktoś tak bezkarnie zakłócał sobie Twój spokój, gdzie w dodatku to Ty masz wszystkie argumenty na
  • Odpowiedz
  • 20
@Fearaneruial zatrzyma pociag, wezwie Policję, ludzie zaczną się drzec na tego typa, jak nie odpuści to Policja go wyrzuci z pociągu, a jeszcze niektórzy wystawia mu oplate za postój pociągu xD
  • Odpowiedz
@kyleleash: Jak najbardziej, tylko zanim kontroler przyjdzie, trochę czasu mija :P Chodziło o to, że własnie póki nikt z obsługi nie przyjdzie, to nie przetłumaczysz takiej. A tak naprawdę nic innego zrobić nie możesz, bo naruszasz jej cielesność i możesz mieć realne problemy- absurd, ale takie prawo mamy. A dzbanów od groma na tym świecie... ¯\_(ツ)_/¯

@Paracelsus: no no ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
zatrzyma pociag, wezwie Policję, ludzie zaczną się drzec na tego typa, jak nie odpuści to Policja go wyrzuci z pociągu, a jeszcze niektórzy wystawia mu oplate za postój pociągu xD


@Shishu: a były w tej bajce smoki?
Sytuacja z soboty, jadę sobie ciapągiem relacji stolica obecna - stolica poprzednia. Na etapie kontroli biletów połowa przedziału już spała ale się pobudzili na żądania konduktora z wyjątkiem jednego najbardziej zaspanego ananasa. Po kilkukrotnym szturchnięciu przez konduktora gość otworzył nieprzytomne oczy i wywiązał się taki dialog:
- Poproszę bilet
- Jak chcesz bilet to sam se
  • Odpowiedz
@Kapitan_Wie_Wszystko: O tak samo mnie grzeją w IC informacje o ustępowaniu starszym i z dzieckiem. To co oni, tydzień wcześniej czy nawet dzień wcześniej nie wiedzieli, że są starzy albo mają bombelka i wypadałoby zaklepać miejsce?
  • Odpowiedz
@Kapitan_Wie_Wszystko: Po wielkanocy jade intercity pierwszą klasą bilet kupiony 3-4 tyg wcześniej ludzie w 2 klasie praktycznie siedzą na suficie. Wpada madka z dziećmi do 1 klasy (kupiła bilet 2 klasa bez gwarancji miejsc) konduktor sprawdza bilety w 1 klasie mówi jej że musi opuścić przedział imba na 30 minut gościu się poddał i pozwolił jej siedzieć ona zapłaciła od osoby z 30-50 zł a ja 100 zł gdzie tu
  • Odpowiedz