Wpis z mikrobloga

@Efilnikufesin: A co to jest w ogóle za zwyczaj ustępowania kobiecie? Rozumiem, gdyby była w ciąży, bądź stara, ale tak o? Nigdy tego nie widziałem i nawet nigdy mi do głowy nie przyszło.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Coś takiego jak "płatna rezerwacja miejsc" też nie istnieje.


@choochoomotherfucker: istnieje w szczególnych warunkach, przykładowo przy biletach międzynarodowych. Kilka lat temu nie mogłem już kupić miejsca w pociągu po kraju poprzez stronę ic, najbliższy wtedy dworzec miałem w Czechach i tam bilety dostałem z tym że, jeden na trasie Ostrawa-Warszawa, drugi Warszawa-Olsztyn i do kazdego rezerwacja miejsca płatna dodatkowo, łącznie miałem 4 bilety na 2 pociągi ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
  • 14
@Fearaneruial jak konduktor jest starym dziadkiem, albo ma 150cm to czego się spodziewasz ( ͡º ͜ʖ͡º) wszystko zależy od chęci, wiem jak ja postępuje, a za innych nie będę odpowiadał.

zostawienie gościa bez biletu to robienie problemów nie tylko sobie, ale i kolegom którzy wsiadaja po Tobie dlatego nigdy czegoś takiego nie zrobiłem i nie zrobię.
  • Odpowiedz
jak można


@Kapitan_Wie_Wszystko: Przeanalizujmy na chłodno.
Jak można?

1. Czy są jakieś negatywne konsekwencje takiego zachowania, np. dostanie w ryj za takie poniżenie?

Nie.

2. Czy takie zachowanie jest społecznie akceptowane?

Tak.

3. Czy stawianie sprawy w taki sposób potrafi wywrzeć presję i przynieść korzyść?

Tak.

Już wiesz, jak można?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shishu:
Czyli w przypadku wcześniej wspomnianej sytuacji (Gdzie gość na słowa konduktora nie zmienił miejsca "Bo nie!" )
Co byś zrobił?
  • Odpowiedz
  • 1
@Kacpa100 nie moge napisac co bym zrobił, bo moje wpisy są od jakiegoś czasu monitorowane i wszystko poza oficjalnymi drogami (które opisałem wyzej) byłyby podstawą do rozmowy ze mna xD
  • Odpowiedz