Wpis z mikrobloga

@Kapitan_Wie_Wszystko: idiotka. Dużo jeżdżę pociągami i wkurza mnie nawet zajmowanie innych miejsc niż przypisane. Jeżeli pociąg przejechał już główne stacje i są wolne miejsca- proszę bardzo, ale jeżeli widać że wchodzi mnóstwo ludzi to każdy ma swoje miejsce i elo. Ostatnio jakaś parka trzy razy się przesiadała bo zajmowali czyjeś miejsca i ostatecznie musieli siedzieć na swoich xD
dawniej było mniej pociągów z miejscówkami i chyba niektórzy nie ogarniają (
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@Paracelsus: no ale problem w tym, że nie idzie przetłumaczyć. Widziałam taka sytuację, typ bezowocnie wraz ze wszystkimi innymi pasażerami tłumaczył idiotce, że miejsca te są zarezerwowane, ale jak krew w piach. Jedyną opcją by było tą świętą krowę wziąć za fraki i #!$%@?ć xD straszny beton umysłowy...
  • Odpowiedz
@AgniechaWykopuje: Tydzień temu jak jechałam pociągiem, to dzieci z jakiegoś obozu wracały i opiekunowie kazali im siedzieć tylko w 3 przedziałach, bo chcieli mieć te dzieci w jednym miejscu, a miały miejscówki rozstrzelone po całym wagonie (kierownik chyba kupował bilety na ostatnią chwilę). W związku z tym ludzie musieli zmienić swoje miejsca (w tym ja) i wyobraź sobie jaki był sajgon, kiedy wsiadali kolejni pasażerowie...
  • Odpowiedz
@Kapitan_Wie_Wszystko: raz jak wracałem z różowym z Woodstocku i mieliśmy zarezerwowane miejsca siedzące, to weszła sobie do przedziału jakaś gruba, spocona baba i jak gdyby nigdy nic siada sobie między nami xD Mówię do niej chyba sobie żartuje i nie będziemy kilka godzin w takim ścisku i smrodzie jechać. Wstała oburzona i zaczęła wygłaszać wykład jaka to młodzież jest niewychowana xD
  • Odpowiedz