Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@iMarek22: @Corranh: Z dietą najistotniejsze jest jej utrzymanie, bo częste porzucanie i wahania przyjmowanych kalorii sprawiają że coraz trudniej jest zrzucić parę kilo. Organizm nie bardzo wie że się odchudzasz i myśli że głodujesz. Jeśli spożywasz mniej kalorii niż powinieneś, odpalają się wtedy rożne "systemy" których celem nr. 1 jest przetrwanie.

Na przykład pan Kowalski ma normę 2000 kcal i przez pół roku zmniejszył do 1700 kcal to organizm w
t.....l - @iMarek22: @Corranh: Z dietą najistotniejsze jest jej utrzymanie, bo częste...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niktvvazny: Waga zleciała 8kg w ciągu 6tygodni, dopiero od tygodnia stoi w miejscu choć na oko wydaje mi się że tłuszczu ubywa.

BTW, ja nie bronię tej diety, jest #!$%@?, ale dla mnie nie ma innych opcji. Albo idę ostro albo tracę zainteresowanie i #!$%@? słodycze. Jestem weteranem #!$%@? diet, od 10 lat co parę miesięcy panika na wadze i ostry zjazd w dół, a potem znów pizza, piwko, ciastka i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@torgall: Te efekty są faktem ale tak jak @Piastan pisze na koniec i tak wszystko sprowadza się do energii. Mój metabolizm jest już tak #!$%@? latami diet że mam wyrąbane.

Robię ostre odchudzanie raz, Maks 2 razy w roku, poza tym staram się jeść zdrowo ale mam tendencję do objadania się na imprezach. Efektu jojo właściwie unikam, jak sądzę że względu na bardzo dużą ilość sportu w życiu. Codziennie na treningu
@iMarek22
-zapotrzebowanie dzienne kcal - 200-300kcal= to co masz jesc. Obserowac a po miesiacu obciac znow na podstawie tego samego wzoru
-trening silowy > cardio- jesli chodzi o spalanie tluszczu, wiec skup sie na dobrym planie, najlepiej jakis FBW
-ziomkowi co Ci kazal podbic do 2800 zbij pione i podziekuj za #!$%@? rade xd
@iMarek22: weź się zastanów co Ty chcesz osiągnąć. Dieta 2800kcal to nie dieta, rower 5 razy w miesiącu, różnica wagi to prawdodpodobnie woda i solidna dwójka przed ważeniem. Nie oszukuj się, albo zapierd*lasz albo będziesz ulany całe życie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@torgall: No akurat jeśli chodzi o cukier w herbacie czy wszelkie cole to już dawno temu wyeliminowałem to gówno i nie tęsknię ani trochę. To tylko psuje smak.
Ale 2000 kcal w ciastkach, ciastach i tortach na imprezie pochłaniam w godzinę i to się raczej nie zmieni :p u mnie to jest binarne. Jak jestem na diecie to nie zjem ani jednego ciastka, nawet mnie nie ciągnie, ale jak zjem jedno
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Corranh: Nic dziwnego jak jedziesz na 1500 i ostre treningi. Organizm jest w dupie i chomikuje wszystko co może bo boi się, że mu kiedyś braknie dlatego waga "prawie" stoi.


@niktvvazny: tak tak xD natomiast funkcjonuje na bieżąco za pomocą magii xD mamy XXI wiek, to już nie czas na zabobony o "magazynowaniu" z czegoś co nie istnieje na jakieś "przyszłe czasy"
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niktvvazny: to może ty podeślij skoro twierdzisz, że minimalne zapotrzebowanie na kcal nie istnieje, a organizm potrafi sobie ot tak powiedzieć "dobra #!$%@?, od dzisiaj wszystko magazynuję na przyszłość" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)