Wpis z mikrobloga

Robię ostre odchudzanie raz, Maks 2 razy w roku, poza tym staram się jeść zdrowo ale mam tendencję do objadania się na imprezach. Efektu jojo właściwie unikam, jak sądzę że względu na bardzo dużą ilość sportu w życiu. Codziennie na treningu spałam jakieś 600-700kcal, jak wchodzi w weekend rowe


@Corranh: kolego ja nie wiem czy Ty masz jakas alternatywna rzeczywistośc ale to co piszesz vs to jak wygladasz to jest
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niktvvazny: jeśli chcesz znać moje zdanie to gość wcale nie je 1500kcal tylko znacznie więcej


A poza tym z jego wpisów przebija troszkę fanatyzm i jakoś mi się nie widzi żeby miał wszystko pod kontrolą
  • Odpowiedz
@zielone_szekle: jest otagowane nsfw i +18 i raczej wiadome co bedzie zawartoscia zdjecia patrzac na post wiec mogles nie klikac.
@Elements: no wlasnie #!$%@? po calosci liczenie pierwszy raz i teraz takie rezultaty XD
@chudziutki: 183
@Anty_Chryst: akurat to jeszcze gorsze bo sie boje wody xD
@cichaj: Akurat tutaj to bardziej moja iwna ze #!$%@? mierzenie miesiac temu bo bebzon mi nie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iMarek22: weź poleć jakiś czas na 2k kcal. Myślę że to fajnie by wpłynęło na efekty, a w tą sumę można #!$%@?ć fajne posiłki z niską kalorycznością, więc powinieneś czuć sytość
  • Odpowiedz
@iMarek22: Kto tobie ustawił te kalorie? XD przy twojej aktywności (pewnie w ciągu dnia zerowej nie licząc roweru x3w tygodniu) to jest za dużo. Przy takiej nadwadze powinieneś już ważyć 4-5kg mniej...
I zmień dietę widziałem co masz wpisane w fitatu, same przetworzone gowno i dużo cukru. Jeśli chcesz mieć rzeczywiście efekty to podejdź do tego na poważnie, a nie na #!$%@?.
Masz tutaj dwa kalkulatory i sobie oblicz ile
  • Odpowiedz
@Riczler: @tom44: ja na poczatku wlasnie mialem te 2000-2100dziennie, ale dostalem te rady zeby podbic bo nie bedzie z czego ucinac xd No to wracamy do tych 2k i wysilek i powinno zaczac leciec chyba XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tom44: Triumf ducha nad materią ;)
Przez pierwszy miesiąc było spoko, teraz zaczyna siła siadać, ale za to wróciły muscle upy, chodzenie na rękach i takie tam :p

Bez przesady 1500 kcal to nie jest wcale tak mało. Gdyby nie bardzo mocne treningi to przy moim meraboliźmie ledwo bym tracił na wadze (przetestowane), a bywało i mniej, kiedyś robiłem 1000kcal biegając 10km dziennie. Efekty były zajebiste. Oczywiście jak ktoś chce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iMarek22: Przede wszystkim to musisz pić dużo wody (4-5 litrów dziennie) nie tylko po to, żeby ci nie schodziła podczas odchudzania, ale też po to by przyspieszyć twój metabolizm przez co jest lepsze spalanie. Co do cardio to wszystko się nudzi po jakimś czasie dlatego najlepiej sobie zmieniać (bieganie, rower, basen itd.), chyba że crossfit? Półgodzinny intensywny trening crossfit jest lepszy niż godzina ciągłego biegania czy jazdy na rowerze, a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iMarek22: Co do twojego planu z postu z przed miesiąca to nie musisz się odchudzać, żeby robić później masę mięśniową! Można jeść dużo białka przy zapotrzebowaniu kalorycznym na utrzymanie wagi i wtedy będziesz powoli zrzucać tluszcz i jednocześnie nabierać masy mięśniowej. Może nie będzie się to działo w zawrotnym tempie, ale efekty będą na pewno najważniejsze są regularne treningi. Jakbyś połączył taką dietę z crossfitem efekty byłyby dużo lepsze
  • Odpowiedz