Wpis z mikrobloga

Jaki smartfon kupić? Polecane smartfony na lipiec i sierpień 2019
Wróciliście z wakacji, na koncie nadal leży trochę pieniędzy i myślicie o zmianie telefonu? Nie ma sprawy, chętnie pomożemy! Bez różnicy czy macie do dyspozycji 300, 1500, 2400 czy może 5000 złotych. Bez zbędnego owijania w bawełnę zapraszamy do naszego zestawienia:

https://www.purepc.pl/urzadzenia_mobilne/jaki_smartfon_kupic_polecane_smartfony_na_lipiec_i_sierpien_2019

A teraz kilka ogłoszeń parafialnych:
1) Osoby śledzące nasze zestawienie na bieżąco pewnie zauważą drobne zmiany w przedziałach kwotowych dla najwyższych progów. Uznaliśmy, że nieco lepiej oddaje on realia w najwyższych segmentach, gdzie modeli jest w gruncie rzeczy niewiele, ale ceny robią się coraz bardziej kosmiczne.
2) O ile w poprzednich zestawieniach staraliśmy się polecać iPhone'y w wyższych wersjach pojemnościowych, szczególnie w najwyższych kategoriach, gdzie cena nie gra roli, tak kilka rozmów z użytkownikami jabłuszek skłoniło nas do drobnej rewizji poglądów. Uznaliśmy, że przy sprawnie działającym iCloud dopłata kilkuset zł do 256 GB pamięci dla większości użytkowników raczej mija się z celem, w związku z czym nawet Xs trafiły do zestawienia wyłącznie w podstawowej wersji.

Jakieś pytania? Jesteśmy do waszej dyspozycji! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#purepc #technologia #smartfon #telefony #android #ios
Pobierz
źródło: comment_xAoVs35paIrVbklpTDulaoHz0SyazWA5.jpg
  • 14
@PurePC_pl: Gdyby Moto G7 miał AMOLEDa jak Lenovo P2, to rozważyłbym odmłodzenie telefonu. Brakuje sprzętów z lepszym ekranem (a nie wyższą rozdzielczością) i mocną baterią. Chyba główna przyczyna dla którego moi rodzice nie siedzą na smartfonach.
@zolwixx: Mocnych baterii to akurat brakuje w każdym segmencie cenowym, niestety - pogoń za "smukłością". A jak już trafi się coś, to przeważnie Chińczyk totalny (a więc i pewności brak na ile obietnice pokrywają się z realną pojemnością) z zerowym wsparciem co odrzuca "zwykłego Kowalskiego" i resztą specyfikacji godną pożałowania. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@PurePC_pl: Mnie interesuje coś takiego: mam 1200pln, chcę telefon z b.dobrą baterią, Amoledem, NFC, B.dobym głośnikiem ( nie głośny ale czysto ładnie brzmiący), procek może być słaby, ekran może być mały (5'' lub mniejszy)
@PurePC_pl wydaje mi się czy oprócz "jaki zestaw komputerowy kupić" robiliście jakiś czas temu zestawienia laptopów? Muszę dla dziewczyny coś znaleźć i chciałem się zasugerować ( ͡° ͜ʖ ͡°)