Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, w przyszłym roku biorę ślub, z narzeczoną chcemy organizować wesele bez dzieci poniżej 13 r.ż.- zdecydowana większość rodziny/znajomych którzy mają małe dzieci mają je z kim zostawić przynajmniej teoretycznie, martwimy się jednak jak to powiedzieć przy rozdawaniu zaproszeń no i reakcji ludzi. Co o tym myślicie, mieliście podobnie? #slub#ślub #wesele#wesele #dzieci
  • 68
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@komandofoka1: nic to nie, sam i kilku znajomych chciało to zrobić i zawsze nie wyszło ale presja rodziny albo goście którzy i tak zabrali dzieci.
Jedne wyjście to zapraszac ludzi którzy nie maja dzieci poniżej 13 lat
Ja rozumiem jak ktoś nie przyjdzie bo się obrazi/nie ma z kim zostawic/bo mu tak wygodniej, kazdy nie robi jak uważa, ja się obawiam po prostu że przylezą że swoimi pociechami tak czy tak i puszczą je samopas a one będą latać między stolikami
ja się obawiam po prostu że przylezą że swoimi pociechami tak czy tak i puszczą je samopas a one będą latać między stolikami


@komandofoka1: to najmniejszy problem, kiedyś widziałem jak madka swojego gówniaka wpychała na pierwszy taniec pod nogi młodej pary. młodzi cali zestresowani, bo tańczą przed wszystkimi i w ogóle spinka, a Alanek (na oko 3 letni) #!$%@? im pod nogami brekdensa xD