Wpis z mikrobloga

Corsair 680x "widorenzj."

Wydaj 1100papieru na obudowe.
Rozpakowujesz... Wszystko ok.
Robisz swapa 4h+ z głowy.
Czyscisz wszystko i ukladasz wszystko jak należy w nowej budzie.
Podlączasz.
Wciskasz przycisk power,
Przycisk power w budzie za 1100zl nie dziala i wpada do środka jak w chińskiej zabawce ze straganu. (°°

Oczami wyobrazni juz widzisz ze bedziesz musial wszystko rozbierac na nowo by odeslac bude na wymiane, zostajesz bez budy bo różowa wziela małą.

Brak profitu.
A taka fajna miala byc, amerykanska...

Mogłem już zostać przy SilentiumPC. Przynajmniej jakby byla #!$%@? to bym wiedzial ze po kosztach.

#pcmasterrace #gorzkiezale #corsair #hardware #obudowy
Shewie - Corsair 680x "widorenzj."

Wydaj 1100papieru na obudowe. 
Rozpakowujesz... W...
  • 78
@KochanekAdmina: a ja mam obudowę za 130 złotych Genesis 660 i jestem bardzo zadowolony. Bardzo prosta do złożenia zestawu, dobra ergonomia, 4 wentylatory z przełącznikami zewnętrznymi, piwnica, dobre prowadnice. Jedyne czego brakuje to wytłumienia które możesz sobie sam zamontować na upartego.
z kontrolerami RGB, bardzo dobrymi filtrami przeciw kurzowyni i odpowiednio wyciszona swoje kosztuje


@KochanekAdmina: kontroler rgb to koszt gownoelektroniki za 30zł.. ale licząc już 100zl, filtry ile mogą kosztować? 40zł? I tak trzeba je wymienić po jakimś czasie, wyciszanie w postaci mat nie ma w większości tych obudów premium trzeba dopłacać albo montować we własnym zakresie ( ͡° ͜ʖ ͡°) płacić 4-5x więcej za obudowę z blachy
@arcypatelniagrozy: spełnia swoje zadanie więc jest ok dla ludzi, którzy nie wymagają jakiegoś ultra spasowania elementów lub wysokiej jakości blachy/farby. To taka skoda wśród obudów - swoje robi dobrze i dla większości jest ok, ale użytkownik skody krytykujący użytkownika mercedesa "bo przepłacił" to jednak dziwny widok