Wpis z mikrobloga

  • 89
Corsair 680x "widorenzj."

Wydaj 1100papieru na obudowe.
Rozpakowujesz... Wszystko ok.
Robisz swapa 4h+ z głowy.
Czyscisz wszystko i ukladasz wszystko jak należy w nowej budzie.
Podlączasz.
Wciskasz przycisk power,
Przycisk power w budzie za 1100zl nie dziala i wpada do środka jak w chińskiej zabawce ze straganu. (°°

Oczami wyobrazni juz widzisz ze bedziesz musial wszystko rozbierac na nowo by odeslac bude na wymiane, zostajesz bez budy bo różowa wziela małą.

Brak profitu.
A taka fajna miala byc, amerykanska...

Mogłem już zostać przy SilentiumPC. Przynajmniej jakby byla z-----a to bym wiedzial ze po kosztach.

#pcmasterrace #gorzkiezale #corsair #hardware #obudowy
Shewie - Corsair 680x "widorenzj."

Wydaj 1100papieru na obudowe. 
Rozpakowujesz... W...

źródło: comment_DYFSsO9f0FUBQzJIjlBCRE3q0YdRgCd7.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wrzuciłem o 4 nad ranem gównofilmik, budzę się... GORONCE xD
No dobra, ale po kolei, by każdy 2 razy przepłaconą obudową kupioną za kradzione pieniadze nie dostał.

@FLAC: Właśnie szukam czegoś nowego, bo ten Corsair idzie na zwrot. Zostanę chyba przy MATX bo jest zbyt jebitna ta 680X mimo że ładna.

@grozny-mis-powrocil: robią wszystko, RAM, AIO, Obudowy, wiatraki itd, mają fajne wodne chłodzenie. Obudowy robią od początku swojej działalności, mam ich obudowy od momentu kiedy zaczalem budować komputery sam dla siebie, nigdy nie miałem problemów a i jakość była zawsze ok. 680x trąci jednak myszką, mam na myśli nie
  • Odpowiedz
ja robie ogolnie w PC i tez uwazam ze takie "plastiki" tymbardziej za taka kase nie maja sensu - fractal r4 kupiony nowy lezak za 250zł pare lat temu do dzis dziala bardzo dobrze, i odrazu jest w miare dobrze wytłumiona

nawet na dzisiejsze standardy fractale R3/R4/R5 to jedne z lepszych bud wg mnie (cena/jakosc)
  • Odpowiedz
@mwmichal: za duża, chce coś co ma stać na biurku ale nie sięgać podsufitki. Dlatego chciałem bude z 2 komorową by zasilacz nie podnosił wysokości budy niepotrzebnie. albo z takim rozwiązaniem by zasilacz nie zajmował miejsca w budzie.

@mike-se-378: miałem fractala i zgadzam sie, były (są) wykonane rewelacyjnie. Szczególnie blachy.
  • Odpowiedz
@Artok: rzeczywiście w jednym miejscu które jest osłabione otworkami gnie się blacha i z tego powodu jest do d--y? Znajdź mi obudowę z 4 wentylami, przełącznikami do nich i piwnica na zasilacz za 130 zeta. I jak miałbym się do czegoś przyczepić to do niskiej jakości pleksi
  • Odpowiedz
@krol_bolu: te wentylatory to są takiej jakości, że mogłoby ich nie być. Aczkolwiek zestaw 4 porządnych wentyli kosztowałby jak cała ta obudowa czyli 126 złotych (w moim przypadku), więc ich wymiana jest nieopłacalna. Albo te skrzydełka w miejscu na napęd 5.25 cała. Dotykałeś ich? Napęd w życiu się tam nie utrzyma.

Cena ceną, ale drugi raz bym jej nie kupił. Na plus jedynie to, że łyka Fortisa 3 i długie
  • Odpowiedz