Wpis z mikrobloga

Ktoś wie skąd można pobrać stabilną wersję? Kilka lat temu, na jednym ze starych kompów miałem legitną instalkę z urodzinowego CD, można było ściągać dodatkowe trasy.
  • Odpowiedz
@Analitykzbozejlaski1_-: super gra... pamiętam jak mi nie szło w szkole Porsche zrobić 2x 360 na tych pachołkach ;) I te fury specjalne - 550 Spyder, MobyDick, GT1... Potem pamiętam jak się bawiłem w "handlarza", kupowałem MobyDicki, naprawiałem i sprzedawałem ;)
  • Odpowiedz
Można było ustawiać samochód, oglądać auta z każdej strony, oprócz ścigania była opisana też historia marki i konkretnego modelu.


@ZmutowanaFrytkownica: Ciekawe, że jednocześnie przypadkiem opisałeś też Forzę Motorsport. Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zeMadafaka: Bez przesady. Z resztą nawet jeżeli tacy byli, którzy wcześniej się czymś nie interesowali to w końcu siegają do książki, filmu, gry itd. i interesują się jakimś tematem i go zgłębiają. Ogólnie to z takich dokumentów poświęconych Porsche to z całego serca polecam "Porsche - The Legendary Cars" z 2001 roku. Kiedyś był na Youtubie z hiszpańskimi napisami ale niestety usunęli ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz