Wpis z mikrobloga

@Analitykzbozejlaski1_-: Oj tak, remaster Porsche Unleashed to by było coś. To moja ulubiona gra z serii NFS, chociaż chyba na równi z NFS High Stakes/Road Challenge(poprzednik serii z Porsche, trochę zapomniana i niedoceniona seria). Lubię wracać do obydwu serii co jakiś czas :)
  • Odpowiedz
@Quimeen: Ja pamiętam! Nawet kilka dni temu ściągnąłem i powoli przechodzę :) zajebista seria, bardzo podobały mi się realistyczne(jak na tamte czasy) uszkodzenia pojazdów. I same auta też były super, szczególnie lubiłem 911 Turbo serii 993 i M5 E39.
  • Odpowiedz
@Quimeen: Fakt, sam grałem w NFS III, ale biorąc pod uwagę, że między premierą NFS III a V minęły równe dwa lata to jednak trzeba przyznać, że różnica w grafice, fizyce i tym podobnych elementów była przeogromna. Stąd też być może mój ogromny sentyment do piątej odsłony NFS'a.
  • Odpowiedz
@9000dk: Z 3 i 4 jestem wstanie do teraz z zamknietymi oczami przejechac bezblednie wszystkie trasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Analitykzbozejlaski1_-: Fakt Porshe wnosił powiew świeżości i sporo zmian, powrót do otwartych tras i pierwszy raz w serii fizyka nie była arcadowa, ale bardziej symulacyjna i całkowicie inaczej, fajniej się jeździło.
  • Odpowiedz
Wszyscy się spuszczają nad NFS Porsche Unleashed, a o NFS 4 High Stakes nikt nie pamięta ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Quimeen @9000dk @Analitykzbozejlaski1_- Co tam krzyczysz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
High Stakes to jakaś globalna nazwa, europejska to Road Challange :> Najlepsze Need for Speedy włącznie z Porsche. Później wszystkich zwolnili, zrobili nowy team i zaczęli
Saeglopur - > Wszyscy się spuszczają nad NFS Porsche Unleashed, a o NFS 4 High Stakes...

źródło: comment_a1YpqmXeT9WnpL40HjugY8tiasDaN874.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Analitykzbozejlaski1_-: to była jedna z pierwszych gier w jakie grałem, potrafiłem grać w to całymi dniami, pamietam ze na początku strasznie ciężko szła jazda w zakrętach sterowanie było zdradzieckie, niesamowite wrażenie robiła na mnie grafika, soundtrack i możliwość tuningu fur
  • Odpowiedz