Wpis z mikrobloga

@Analitykzbozejlaski1_- jak kupiłem pierwszego PC (w optimusie jeszcze, do nauki wiadomo) to koleś jak przyjechał go podłączyć i tak gadka o grach, a on że może załatwić po taniości gry ... piraty oczywiście. I daje mi listę, nawet sporą i wziąłem właśnie NFS Porsche unleashed i Quake 3 Arena i tłukłem w to na okrągło.
  • Odpowiedz
@Analitykzbozejlaski1_-: Zajebista gra.Swietne trasy, klimatyczne. do dzis zaluje, ze nie poszla za tym seria nfsow poswieconych poszczegolnym markom aut, bo to swietny pokysl skupic sie.na jednym producencie - mamy przeglad historii, ewolucje. Daje to takie jakies poczucie bliskości.
  • Odpowiedz
@ZmutowanaFrytkownica: Pamiętam jak miałem 6-7 lat i próbowałem przejść ewolucję. O ile Classic Era dawałem radę przejść, tak na pierwszych mistrzostwach w Golden Era odpadałem tzn. tam gdzie były 914 i pierwsze nowe trasy, bodajże Schwarzwald i Corsica. Dopiero po latach odkryłem, że można zmieniać parametry techniczne aut i je "tuningować". (ʘʘ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@9000dk: i wszystko jasne, jak sobie tak pomyślałem jak to dawno było, że siedziałem przy komputerze w korytarzu u rodziców to mi łezka w oku sie kręci
  • Odpowiedz
@Analitykzbozejlaski1_-: Wszyscy się spuszczają nad NFS Porsche Unleashed, a o NFS 4 High Stakes nikt nie pamięta ( ͡° ʖ̯ ͡°). A to własnie w NFS 3 Hot Pursuit a później jej ulepszona wersję NFS 4 High Stakes grałem najwięcej.

  • Odpowiedz
@BajerOp 944 ( ͡º ͜ʖ͡º) bo 928 było dostępne po pobraniu z neta ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Analitykzbozejlaski1_- też ostatnio doszedłem do wniosku, że to chyba jedyna gra, której remaster bym chciał - zwłaszcza fizyka niestety wypada dziś dość kiepsko ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Btw. Ostatnio grałem w Forze Horizon 4 i tam nie pomyśleli o tym,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Analitykzbozejlaski1_-: tryb evolution to nie tylko majstersztyk gameplayowy pod względem doboru zawodów i pojazdów, ale także ekonomiczny, sprzedawanie samochodów, kupowanie używanych, handel częściami i ulepszeniami. Złoto. Od środkowej ery dawał mi w pysk bo momentalnie robił się piekielnie trudny. Najlepszy nfs.
  • Odpowiedz