Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ten_typ_sie_patrzy: rozumiem, że boli Cię to, że to nie jest oferta skierowana do najniższej klasy społecznej? I nie, to nie zarzutka. Uwierz, że oni mają dobrą sprzedaż - w innym przypadku obnizyliby ceny. Tak działa rynek :)
@murdoc Ach widzę że Pan jest Polakiem Lepszego Sortu którego na wszystko stać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie, nic mnie nie boli, a fakt że tacy ludzie jeszcze nie zbankrutowali wynika z tego że na lotniskach przeważnie tacy przedsiębiorcy mają monopol - co również tłumaczy dobrą sprzedaż. Osobiście, nigdy nic na lotnisku nie kupiłem (a swego czasu bywałem w tych miejscach dość często) bo uważam że wciskanie marnych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ten_typ_sie_patrzy: serio chciało Ci się zgłaszać? Smutny jesteś. Na lotniskach też Janusze? Nie, oferta dostosowana do klienta. Zrozum w końcu, że po prostu to jest biznes, a nie koncert życzeń :)
@murdoc: Tak jak najbardziej, na lotniskach w mojej opinii są janusze. I tak ja wyżej napisałem: wynika z tego że na lotniskach przeważnie tacy przedsiębiorcy mają monopol (bo kilka marek może przecież należeć do jednej firmy) - co również tłumaczy dobrą sprzedaż. Jak otworzyli nowy terminal na Okęciu to przez ~ rok czasu w strefie odpraw nie było niczego oprócz - 1 kawiarni która serwowała wątpliwej jakości kawę w kubku 200ml