Wpis z mikrobloga

@maestrozo: ok, tylko jak się jest prawiczkiem to najprawdopodobniej pierwszy raz i kilka następnych to może być totalna porażka. Dziewczyna, z którą się nie wytworzyło żadnej głębszej więzi wyśmieje albo jakoś inaczej upokorzy. (wiadomo, że nie koniecznie tak postąpi ale jest takie ryzyko) Myślisz, że przegryw podniesie się po takiej porażce? Dlatego lepiej to zrobić z dziewczyną, której będzie zależało i pocieszy, zaproponuje jakoś razem zadziałać żeby było lepiej itp.
@maestrozo: @michal-filipowicz: No wiec: 20lvl here i nie dali mi nigdy. Do zeszlego miesiaca, zanim nie poznalem tej dziewczyny, de facto nie trzymalem nigdy za rękę.
Wolalbym jakas dluzsza relację zbudować, ale nie chce jednocześnie czekać pół roku na seksy, ktorych mogę zresztą w ogole nie dostac.
Dziewczyna 17lvl i jeszcze jest dziewica z tego co wywnioskowałem.
JAKIES PROTIPY, PANOWIE???
(porady prawiczka) Ciągnij tą znajomość i dawaj do zrozumienia, że jest atrakcyjna seksualnie dla Ciebie, lekko sugerując intymne sytuacje podtekstami, jak będzie się "wkręcać" w podteksty to możesz walić ostre teksty co byś z nią zrobił itp. Ale musisz obserwować jej reakcje zwrotne na podteksty. Jak nie odpowiada tym samym to nie upokarzaj się dając jej zbyt dużą atencję. Na spotkaniach w realu po prostu się dobieraj do niej, żeby było potwierdzenie
@michal-filipowicz: nie religią. Studiujemy bardzo dobre i prestiżowe kierunki, dlatego też, unikamy stresów. W pewien sposób chcemy się lepiej poznać, i być pewni co do siebie.
Nie chciałbym by za n lat dziewczyna powiedziała mi, że chciałem tylko jednego.
@jmuhha: Stresu z ewentualną wpadką?
To życzę Ci żebyście oboje byli "czyści". Wiesz, w sensie że ona nic nie robi z kimś innym, bo takie sytuacje też się zdarzały ludziom, że jedna osoba czeka a druga tylko udaje, że czeka bo ma kogoś na boku.