Wpis z mikrobloga

Jak tam neuropki? Neuropekfejs.gif od rana? ;-)

Niby #pis bawi się w rozdawnictwo i Polski na to nie stać, po czym wychodzi Schetyna i chce podwyższać o 600 zł najniższe wynagrodzenie - nie muszę tłumaczyć, że spowoduje to kosmiczny wzrost składek na #zus, czy muszę?; chce dawać premie ludziom z zarobkami poniżej 4500 zł brutto (nie rozwali to budżetu? a co z "piniendzy nie ma i nie będzie"?); chce obniżać PIT, a raptem bodajże wczoraj GW oraz wcześniej inne lewicowe media krytykowały zerowy PiT dla młodych, bo:

"zerowy PIT uderzy także w budżety samorządów. Oszczędność w kieszeni młodych to mniej pieniędzy w publicznej sakiewce."

A co tam z atomem?

"Nie jesteśmy gotowi na energię atomową. To trzeba by zaczynać od zera"

haha, no jak to? To PGE EJ1 była tylko dla ciągnięcia kasy? ;-)

Zostawiam na boku takie coś, jak wiarygodność. Bo tylko leming, fanatyk i hejter wychowany na lewicowych mediach będzie głosować na niewiarygodnych polityków i partie, które mają ludzi (w tym swoich wyborców) za totalnych głupców.

Jak ja z was kisnę, nawet mi was nie żal.

Nie piecze was dupa od robienia kurtyzany z logiki?
A może, wy tak lubicie tęczusie, żeby trochę piekło i bolało? ;-)

#polska #polityka #kampaniawyborcza #szostkaschetyny
#twojszwab #kampaniapogrobowa #porozwalajmy
#bekazlewactwa #bekazneuropy
#4konserwy.pl #neuropa.ru
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DizzyEgg: chciałam napisać liberalne media, ale one są tylko liberalne światopoglądowo, czyli lewactwo.

W Polsce nie ma lewicowych mediów,

Owszem, są. Superstacja. Tygodnik NIE, Krytyka Polityczna i pewnie coś by się tam jeszcze znalazło. ;-)
  • Odpowiedz